ZAPROJEKTUJ BLUZĘ Z WŁASNYM NADRUKIEM NA FERIE ZIMOWE

Niebawem wszyscy uczniowie będą mieli okazję nieco odpocząć od szkoły, ponieważ zbliżają się ferie! Na chłodne zimowe wieczory doskonale sprawdzi się bluza z własnym nadrukiem. Tylko od was zależy co na niej umieścicie. Taka bluza z pewnością będzie wspaniałym prezentem dla twojego dziecka, które będzie mogło pochwalić się nią przed rówieśnikami. Dodatkowo będziesz pewny, że chętnie ją ubierze, więc niegroźne mu będą mroźne dni.

 

Wielu z nas ferie spędza ze swoimi przyjaciółmi. Często wybieracie się z nimi za granicę. Kiedy wyjeżdżacie razem, warto pomyśleć o spersonalizowanych bluzach, które umilą wam wspólnie spędzony czas a dodatkowo będą doskonałą pamiątką, przypominającą o chwilach spędzonych w gronie znajomych. Jeśli zależy wam na obniżeniu kosztów, zamiast bluz możecie wspólnie przygotować koszulki z własnym nadrukiem.

Zima w pełni. W tym czasie warto pamiętać o picu ciepłych napojów, mimo że za oknem nie widać śniegu. Zaprojektujcie kubek z własnym nadrukiem dla siebie lub dla swoich bliskich, aby niestraszne były wam żadne zimowe wieczory!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *