.

Etui na telefon

Wybierz podkategorię

Etui na Huawei P8 Lite Etui na Huawei P8 Lite
CENA od 15 PLN
Etui na Huawei P8 Etui na Huawei P8
CENA od 15 PLN
Etui na Huawei P Smart Etui na Huawei P Smart
CENA od 15 PLN
Etui na LG G8s ThinQ Etui na LG G8s ThinQ
CENA od 15 PLN
Etui na LG G6 Etui na LG G6
CENA od 15 PLN
Wyświetlono: 61 do 67 z 67 (5 stron)

Skorzystaj z naszego sklepu

Szukasz idealnego prezentu? Zaskocz ciekawym pomysłem, fajną grafiką i zaprojektuj etui na telefon z własnym nadrukiem na zamówienie już od jednej sztuki. A może potrzebujesz case na swój telefon? Stwórz własne etui i umieść na nim co tylko chcesz! Przygotuj etui razem z T-Drukiem.


Stwórz etui na telefon z własnym nadrukiem

O tym, jak ważna jest ochrona naszych telefonów wie każdy. Nie chodzi tylko o zabezpieczenie systemu przed wyciekiem czy utratą danych, ale również o ochronę przed uszkodzeniami zewnętrznymi powstałymi przez codzienne użytkowanie smartfonów jak np. zarysowania. Obecnie telefony posiadają parametry podobne, albo nawet lepsze niż te umieszczone w komputerach czy laptopach. To one najczęściej służą nam w kwestii dostarczenia informacji o wydarzeniach na świecie, skontaktowania się z kimś bliskim a nawet znalezienia ciekawego pomysłu na obiad. Warto zadbać o sprawność i wygląd telefonu. Etui z własnym nadrukiem na telefon to dobry sposób na wyróżnienie się.


Case na zamówienie

Nasz specjalnie przygotowany kreator w łatwy i szybki sposób pomoże zaprojektować Ci Twój wymarzony case. Już po chwili będziesz miał gotową wizualizację case na telefon z własnym nadrukiem. W pierwszym kroku wybierz interesujący Cię case zgodny z modelem telefonu, na jaki go przygotowujesz. Wybierz parametry etui na telefon zgodne z Twoim zamówieniem. Po przejściu do kreatora w bocznym panelu umieściliśmy przyciski, dzięki którym możesz rozpocząć pracę nad swoim projektem. W sekcji obrazy masz możliwość załadowania własnej grafiki, która zostanie nadrukowana na Twój case na telefon na zamówienie lub skorzystać z umieszczonej tam bazy obrazów. Wykorzystaj nasze szablony, cliparty, kształty do przygotowania wymarzonego i wyjątkowego etui na telefon z nadrukiem. Znajdziesz tam również narzędzie do wstawienia i edycji tekstu, który możesz umieścić na etui. Po umieszczeniu wybranego przez siebie elementu na produkcie masz możliwość jego edycji (w górnym panelu kreatora znajdziesz odpowiednie narzędzia). Pamiętaj, aby umieszczone przez Ciebie elementy znajdowały się w polu zadruku. Elementy umieszczone poza polem zostaną automatycznie ucięte. Nadruk możemy wykonać maksymalnie na całym obszarze tylnego panela etui na telefon.

Nasz kreator zapisuję Twoją grafikę w oryginalnym rozmiarze na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc widokiem grafiki widocznej na podglądzie. Grafika jest automatycznie kompresowana by przyspieszyć pracę kreatora T-Druk.


Zainspiruj się naszymi realizacjami

Brakuje Ci pomysłu? Szukasz inspiracji? Skorzystaj z gotowych motywów lub odwiedź galerię naszych dotychczasowych realizacji. Na pewno znajdziesz tam wiele inspiracji dla Twoich projektów. Prosimy pamiętać, że wzór wykraczający poza pole nadruku zostanie automatycznie ucięty podczas nanoszenia nadruku.

Zaskocz swoje otoczenie, znajomych, najbliższych i podaruj im etui na telefon z własnym nadrukiem na zamówienie. Masz do nas jakieś pytania? Potrzebujesz więcej informacji na temat technologii nadruku, produktu? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci niezbędnych informacji. Masz problem z przygotowaniem swojego projektu na etui na telefon na zamówienie? Napisz do nas! Za dodatkową opłatą otrzymasz pomoc lub gotowy projekt prosto od naszego grafika!

Nasze realizacje