.

Etui na Xiaomi Redmi 6


kolory

O produkcie

Etui na Xiaomi Redmi 6

Właściwości naszych etui na Xiaomi Redmi 6

  • Materiał: TPU - termoplastyczny poliureta,
  • Wymiary: 147,5 mm x 71,5 mm,
  • Technologia nadruku: UV,
  • Cienka, elastyczna nakładka,
  • Posiada niezbędne wycięcia na aparat, przyciski i złącza;


Skorzystaj z naszego sklepu

Szukasz inspiracji? Chcesz wręczyć wyjątkowy prezent, ale nie masz na niego pomysłu? Skorzystaj z naszego sklepu! Znajdziesz tam wiele niesamowitych rzeczy, od ubrań po dekoracje które będą miały nadruk według Twojego pomysłu. Możesz także skorzystać z biblioteki naszych grafik i clipartów.


Etui na Xiaomi Redmi 6 z własnym nadrukiem

Wybierz model telefonu, na który chcesz przygotować etui z własnym nadrukiem na zamówienie. Po przejściu do kreatora, po lewej stronie kreatora T-Druk wybierz parametry odpowiadające Twojemu zamówieniu (ilość oraz kolor) etui na Xiaomi Redmi 6. Następnie, znajdziesz przyciski dające możliwość umieszczenia elementów na Twój projekt. Znajdziesz tam nasze zasoby w postaci clipartów, szablonów, zdjęć, kształtów – możesz użyć ich w swoim projekcie albo załadować gotowy projekt, zdjęcie w sekcji obrazy. Możesz również wpisać własny tekst i umieścić go w projekcie etui na Xiaomi Redmi 6 na zamówienie. Po wybraniu przez kliknięcie myszki elementu, u góry kreatora znajdziesz przyciski dające możliwość edytowania i modyfikacji wybranego elementu Twojego projektu na etui na telefon Xiaomi Redmi 6 z własnym nadrukiem.

Wszystkie elementy użyte do Twojego projektu znajdziesz w sekcji warstwy. Na widocznym etui na telefon uwzględniony został obszar nadruku. Grafiki, elementy lub projekty umieszczone poza ten obszar zostaną automatycznie ucięte w trakcie realizacji zamówienia. Obrazek, który umieszczasz na swoim etui na Xiaomi Redmi 6 jest automatycznie kompresowany tak, aby przyspieszyć pracę kreatora T-Druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widocznej na podglądzie.


Etui na Xiaomi Redmi 6 na zamówienie – czas realizacji, faktura

Realizujemy zamówienia na etui na Xiaomi Redmi 6 z własnym nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-Druk wynosi 1-3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-Druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wypełnij dane w formularzu niezbędne do wystawienia faktury.


Informacje techniczne - Twój plik

Kreator T-Druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG – najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować każdy plik przesłany przez naszego Klienta. Należy pamiętać, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI Twojej grafiki, zmniejsza się także jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Jeśli Twój plik posiada wielobarwne tło, którego nie chcesz na swoim wydruku - możesz usunąć je w prostych programach graficznych takich jak np. GIMP. Jeżeli użycie ich sprawi Ci trudność, napisz do nas! Za dodatkową opłatą otrzymasz pomoc z Twoim projektem.