.
 • Maseczka na twarz

Maseczka na twarz


kolory

Dane techniczne

Maseczka na twarz

Maseczka na twarz z własnym nadrukiem zwiększy bezpieczeństwo i zmniejszy ilość bakterii, wirusów i drobnoustrojów. Umieść na niej co tylko chcesz i zadbaj o zdrowie ze stylem!

 • Wymiary: 18,5 cm x 12,5 cm (+/- 5%);
 • Materiał: mikrofibra,
 • Kolor: do wyboru,
 • Technologia nadruku: termotransfer (sublimacja),
 • Tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex,
 • Produkt Polski,
 • Elastyczne sznurki w zestawie,
 • Kolor elastycznych sznurków: czarny/granatowy (kolor uzależniony od dostępności);
maseczka na twarz

Wymiary

Szerokość: 18,5 cm, Długość: 12,5 cm (+/- 5%)

Temperatura praniaMożna prać w pralce

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

O produkcie

Maseczka na twarz

Właściwości maseczek na twarz z nadrukiem:

 • Wymiary: szer: 18,5 cm x dł: 12,5 cm (+/- 5%),
 • Materiał: Mikrofibra (miękka),
 • Kolor: do wyboru,
 • Technologia nadruku: sublimacja (termotransfer),
 • Tkanina z certyfikatem Oeko-Tex,
 • Elastyczne sznurki w zestawie,
 • Produkt Polski,
 • Kolor sznurków: czarny/granatowy, uzależniony od dostępności.
 • Maska wielokrotnego użytku!
 • Pamiętaj! Wizualizacja maseczki widoczna w kreatorze imituje wygięcie;


Maseczka na twarz z własnym nadrukiem

Zadbaj o siebie i swoich bliskich! Chcemy wyjść na przeciw sytuacji, w jakiej znalazł się cały świat. Dlatego do naszej oferty T-Druku dołączyliśmy maseczki z własnym nadrukiem, na zamówienie. Maseczki zmniejszają ilości przenoszonych bakterii i wirusów podczas chociażby pokonywania drogi do pracy, spaceru czy zakupów niezbędnych do życia codziennego. Maseczka na twarz ma podnieść poziom bezpieczeństwa związany z przenoszeniem bakterii, wirusów i drobnoustrojów przez nos i usta. Maseczka z nadrukiem zakrywa zarówna usta, jak i nos dzięki swoim wymiarom - zakrywa twarz od brody. W trosce o bezpieczeństwo nas samych ale również i sąsiadów, współpracowników, kasjerów i wszystkich tych, którzy pracują i mają kontakt z innymi. Naszą propozycją dla Ciebie i Twojego bezpieczeństwa są maseczki wielokrotnego użytku, na których zostanie wykonany nadruk według Twojego projektu i pomysłu. Od 16 kwietnia w Polsce wszedł obowiązek zakrywania ust i nosa w związku z epidemią COVID-19. Maseczki jednorazowe są trudno dostępne, a maseczki medyczne zostaną lepiej wykorzystane przez lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych i pracowników służby medycznej. Alternatywą dla tych masek są maseczki wielokrotnego użytku na zamówienie.


Maseczka z nadrukiem na zamówienie

Po przejściu do kreatora, po lewej stronie kreatora T-Druk wybierz parametry odpowiadające Twojemu zamówieniu maseczki na twarz z nadrukiem. Następnie, znajdziesz przyciski dające możliwość umieszczenia elementów na Twój projekt. Znajdziesz tam nasze zasoby w postaci clipartów, szablonów, zdjęć, kształtów – możesz użyć ich w swoim projekcie albo załadować gotowy projekt, zdjęcie w sekcji obrazy. Możesz również wpisać własny tekst i umieścić go w projekcie maseczki na twarz z własnym nadrukiem na zamówienie. Po wybraniu przez kliknięcie myszki elementu, u góry kreatora znajdziesz przyciski dające możliwość edytowania i modyfikacji wybranego elementu Twojego projektu nadruku na maseczki z własnym nadrukiem.

Wszystkie elementy użyte do Twojego projektu znajdziesz w sekcji warstwy. Na widocznym podglądzie maseczki osłaniającej został uwzględniony obszar zadruku. Grafiki, elementy lub projekty umieszczone poza ten obszar zostaną automatycznie ucięte w trakcie realizacji zamówienia. Obrazek, który umieszczasz na swojej maseczce na twarz z nadrukiem jest automatycznie kompresowany tak, aby przyspieszyć pracę kreatora T-Druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widocznej na podglądzie.


Informacje techniczne - czas realizacji, faktura

Realizujemy zamówienia na maseczki na twarz z nadrukiem na zamówienie opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-Druk wynosi 1-3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-Druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wypełnij wymagane dane przy składaniu zamówienia.


Informacje techniczne - Twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG,PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na maseczki, koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Potrzebujesz pomocy ze swoim projektem? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Za dodatkową opłatą otrzymasz pomoc ze swoim projektem.