Koszulki z własnym nadrukiem Dzień czekolady

dzień czekolady

Wyczekany Dzień Czekolady już nie długo 12.04.2019!

Uwielbiana na całym świecie od ponad 200 lat, w coraz bardziej wymyślnych odsłonach już nie tylko jako: praliny, ciasta, ciasteczka, batony czy lody, ale również piwo, mydło, świece a nawet masaż.

Trudno się dziwić temu szaleństwu – w końcu czekolada bardzo długo czekała na światowe odkrycie. Pierwszy specjalny napój czekoladowy został wypity przez Majów i Azteków, ale ziarna kakaowca dopiero w XV wieku przywiózł z jednej ze swoich wielkich podróży do Europy Krzysztof Kolumb. Następnie minęło kilkaset lat, zanim w Niemczech powstała pierwsza tabliczka czekolady.

Koszulki z własnym nadrukiem na walentynki

Do walentynek pozostał niecały miesiąc! Na tę okazję warto zaplanować coś specjalnego dla naszych drugich połówek. Świetnym prezentem mogą okazać się koszulki z własnym nadrukiem. Zrób prezent swojej ukochanej osobie i zaprojektuj spersonalizowany T-Shirt specjalnie dla niej. Doskonałym pomysłem będą również pasujące do siebie koszulki, które pokażą wszystkim, że jesteście Parą. Jeśli koszulki to dla Ciebie za mało zaprojektuj kubek z własnym nadrukiem, który będzie przypominał o Tobie twojej sympatii za każdym razem, kiedy z niego skorzysta.

Koszulki z własnym nadrukim na dzień babci i dzień dziadka

Nadruki - szczęśliwego dnia babci i dnia dziadka

Czy pamiętaliście w tym roku o swoich dziadkach? Już niebawem ich święto! Projektując koszulkę z własnym nadrukiem możecie sprawić im niezapomniany prezent. Umieśćcie na niej jakieś miłe słowa lub zdjęcie ze wspólnie spędzonych momentów. Wasi dziadkowie na pewno docenią waszą pamięć i tak przemyślany prezent.

Dziadkowie doceniają każdy czas jaki mogą spędzić ze swoimi wnukami. Dzięki koszulce z własnym nadrukiem, na których możecie umieścić swoje zdjęcia, dziadkowie częściej będą was mieć przy sobie. Dodatkowo, koszulki są bardzo użytecznym prezentem, ponieważ będą mogli je ubrać na wiele okazji. Pozwolą również pochwalić się przed ich znajomymi swoimi wspaniałymi wnukami.

ZAPROJEKTUJ BLUZĘ Z WŁASNYM NADRUKIEM NA FERIE ZIMOWE

Niebawem wszyscy uczniowie będą mieli okazję nieco odpocząć od szkoły, ponieważ zbliżają się ferie! Na chłodne zimowe wieczory doskonale sprawdzi się bluza z własnym nadrukiem. Tylko od was zależy co na niej umieścicie. Taka bluza z pewnością będzie wspaniałym prezentem dla twojego dziecka, które będzie mogło pochwalić się nią przed rówieśnikami. Dodatkowo będziesz pewny, że chętnie ją ubierze, więc niegroźne mu będą mroźne dni.