.
O nas

O nas

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą założoną przez energicznych ludzi. Pragniemy nadać naszemu otoczeniu większej indywidualności. Wspieramy młodych artystów i służymy im naszym wieloletnim doświadczeniem. Projektujemy nadruki odzieżowe dla pracowników firm, które pragną stworzyć swoją własną indywidualną markę, tym samym zwiększając rozpoznawalność. Tworzymy wiele owocnych projektów, które zadowolą najbardziej wymagających.

Produkty z nadrukiem własnym
- aby być innym niż wszyscy

Unikalne, indywidualnie zaprojektowane produkty ze swoim nadrukiem to propozycja nie tylko dla osób prywatnych, ale i polecane narzędzie marketingowe.

Wiemy, że w biznesie dobrej jakości produkt i fachowa obsługa to nie wszystko. Aby firma odniosła sukces na rynku, musi zwrócić na siebie uwagę Klienta, przyciągnąć go do siebie, pokazać się od jak najlepszej strony.

Niebanalnym, cieszącym się coraz większą popularnością pomysłem na takie wyróżnienie się są właśnie t-shirty, bluzy, torby czy kubki na zamówienie z własnym nadrukiem. Mogą służyć jako gadżety do biura albo sympatyczny prezent dla Klienta – jak ją wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie.

stwórz własny produkt
t-druk koszulki z nadrukiem
tdruk koszulki z własnym nadrukiem

Używamy najlepszych technologii do stworzenia
wysokej jakości nadruków

W T-Druku stosujemy obecnie trzy technologie nadruku: druk DTG, druk UV oraz haft. Nieustannie się rozwijamy, poszerzamy swoją wiedzę i poszukujemy nowości wdrażając te najlepsze. Dzięki wieloletniej praktyce i zgromadzonemu doświadczeniu jesteśmy w stanie osiągać najlepsze efekty końcowe na produktach.

Do druku DTG używamy tylko oryginalnych tuszy posiadających certyfikat Oeko-Tex-Passport potwierdzający zgodność z CPSIA (Ustawa o poprawie bezpieczeństwa wyrobów konsumpcyjnych). Dzięki temu masz pewność, że są one bezpieczne dla skóry i zdrowia. Nadruki na ubraniach są trwalsze a przede wszystkim indywidualne poprzez bezpośredni nadruk projektu na produkt.

Druk UV stosujemy do akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. Światło emitowane z lampy UV utwardza tusz (polimer), dzięki czemu nadruk jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Rezultat daje wrażenie warstwy cienkiego, trwałego plastiku.

Haft znany jest człowiekowi już od starożytności. Nam ta metoda także nie jest obca. Posiadamy nowoczesne hafciarki, dzięki którym otrzymujemy taki sam efekt końcowy wzoru nawet, przy dużych zamówieniach. Nie masz gotowego projektu? Dla nas to nie problem. Za dodatkową opłatą przygotujemy projekt. Wystarczysz Ty i Twój pomysł. Przy wyborze tego rodzaju realizacji projektu prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z biurem: biuro@tdruk.pl.

Druk DTG Druk UV Haft

Napisz do nas