.

Poduszki

Poduszka FULLPRINT Poduszka FULLPRINT
CENA od 20 PLN
Poduszka 40x40 cm Poduszka 40x40 cm koło barw
CENA od 20 PLN
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

PODUSZKI Z WŁASNYM NADRUKIEM - OŻYW SWOJE WNĘTRZE

Nasza propozycja personalizowanych poduszek sprawdzi się zarówno u Ciebie, jak i u znajomego czy też kogoś z rodziny. Współcześnie niezwykle ważna jest dbałość o detale. Warto zadbać o spójny styl pomieszczeń. Dlatego proponujemy Ci rozwiązanie, które sprawi, że wnętrze nabierze indywidualności i charakteru. Razem z nami możesz w dowolny sposób ozdobić poduszkę, która perfekcyjnie sprawdzi się zarówno jako element ozdobny, jak i stanie się najlepszą towarzyszką w słodkich snach.


Poduszki z nadrukiem na zamówienie

Przekazujemy do dyspozycji specjalnie przygotowany kreator. Dzięki niemu łatwo zaprojektujesz wymarzoną poduszkę, a już po chwili będziesz miał przed sobą gotową wizualizację swojej poduszki z własnym nadrukiem. W pierwszym kroku wybierz model i kolor. W kwestii kolorystycznej mamy do wyboru poduszki ecru lub poduszki białe z nadrukiem. W panelu kreatora, który znajduje się po lewej stronie masz dostępne narzędzia by wstawić i edytować tekst, użyć clipartów lub szablonów, skorzystać z zasobów naszych grafik lub możesz wstawić gotowy już projekt.


Zainspiruj się naszymi realizacjami

Brakuje Ci pomysłu? Skorzystaj z przygotowanych motywów, grafik lub odwiedź galerię naszych dotychczasowych realizacji. Sprawdź kreatywność naszych Klientów i dołącz do nich zamawiając swoje własne poduszki z nadrukiem. Zaskakuj swoich bliskich lub spraw tę przyjemność sobie i przygotuj poduszki z nadrukiem na zamówienie.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji? A może po prostu chcesz pogadać o produkcie, pomyśle, projekcie lub życiu? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a my postaramy się udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji i wskazówek.

Nasze realizacje