.

Koszulki dzieciece

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Skorzystaj z naszego sklepu!

Zależy Ci na nieszablonowym ubiorze dla Ciebie lub Twojego dziecka? Nie wahaj się i samodzielnie zaprojektuj ulubiony element garderoby. Niepowtarzalne koszulki dziecięce z własnym nadrukiem tylko z nami.


Nasze T-Shirty

Dajemy Ci do dyspozycji kolekcję koszulek – t-shirtów i  v-necków. Koszulki dziecięce z nadrukiem wykonujemy na produktach firmy B&C, szytych z wysokogatunkowych tkanin bawełnianych (niektóre modele mają domieszkę wiskozy), miłych w dotyku i zapewniających komfort użytkowania. Koszulki dziecięce z nadrukiem doskonale sprawdzają się na co dzień, jak również np. do aktywności outdoorowych. Kupując taką koszulkę, zyskujesz pewność, że mimo prania zachowa ona niezmienny kształt oraz nasycenie barw. Koszulki dziecięce z nadrukiem są świetnym prezentem dla naszych pociech.
Nadruki na odzieży wykonujemy nowoczesną metodą cyfrową DTG, która od kilku lat powoli wkracza na polski rynek. Dzięki tej technice uzyskujemy trwałe i precyzyjne obrazy na tekstyliach. Tym samym Ty otrzymujesz najwyższej jakości koszulki dziecięce z własnym, spersonalizowanym nadrukiem. 


Koszulki dziecięce z własnym nadrukiem

Oddajemy w Twoje ręce specjalnie przygotowany kreator, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób zaprojektujesz oryginalne koszulki dziecięce z własnym nadrukiem lub koszulki dziecięce z napisami. Już po kilku minutach będziesz mieć przed sobą wizualizację wymarzonego T-shirtu! W pierwszym kroku musisz wybrać model, rozmiar i kolor koszulki. Oferujemy szeroką gamę rozmiarów. W bocznym panelu kreatora znajdują się pozostałe opcje. Tam wgrywasz obraz, zdjęcie lub grafikę, które chcesz umieścić na koszulce. Zaprojektuj koszulki dziecięce z napisami, bohaterami gier, filmów, książek lub z tym, co tylko wymyślisz. Koszulki dziecięce z napisami to też doskonały wybór, by przygotować dzieciom jednakowy strój na wydarzenia sportowe w klasie czy w szkole.


Rozpal swoją wyobraźnię

Brakuje Ci pomysłów? Koszulki dziecięce z nadrukiem na zamówienie - możesz skorzystać z gotowych motywów lub odwiedź galerię naszych dotychczasowych realizacji – z pewnością znajdziesz w niej wiele inspiracji dla własnych projektów. Pamiętaj, że koszulki dziecięce z własnym nadrukiem posiadają maksymalny obszar zadruku, który widać na schemacie. Wzór wykraczający poza wskazane pole zostanie automatycznie okrojony podczas nanoszenia druku. Maksymalna wielkość nadruku wynosi 35x40 cm.

Indywidualnie zaprojektowana koszulka stanowi doskonały pomysł na oryginalny prezent, zarówno dla osoby dorosłej, jak i dla dziecka. Zaskocz swoich najbliższych, wręczając im odzież z motywami wybranymi specjalnie dla nich! Masz do nas jakieś pytania? Potrzebujesz więcej informacji na temat tego, jak stworzyć koszulki, polo czy też t-shirty z nadrukiem na zamówienie? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Nasze realizacje