.

Dla najmłodszych

Body na długi rękaw Body na długi rękaw koło barw
CENA od 30 PLN
Body na krótki rękaw Body na krótki rękaw koło barw
CENA od 30 PLN
Śliniak Śliniak koło barw
CENA od 19 PLN
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)


Skorzystaj z naszego sklepu

Szukasz idealnego prezentu dla najmłodszej pociechy? Jeśli tak, to nasze produkty z Twoim spersonalizowanym nadrukiem są dla Ciebie! Z nami stworzysz niepowtarzalny prezent – dokładnie taki, o jakim marzysz.


Nasze produkty

Możesz zdecydować się na body z krótkim lub długim rękawem. Albo śliniak. A najlepiej jedno i drugie. Wszystkie artykuły dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, więc bez trudu znajdziesz wśród nich najbardziej odpowiadający Tobie model na Twój spersonalizowany projekt.
Oferowane przez nas artykuły powstają z miłej dla ciała tkaniny bawełniano-poliestrowej. Wyróżniają się nie tylko modnym krojem, ale także wysokim komfortem użytkowania na co dzień. Zapewniają ciepło i wygodę, nawet po wielokrotnych praniach, zachowując kształt i nasycenie barw. Nadruki wykonujemy nowoczesną techniką cyfrową DTG, gwarantującą precyzję oraz trwałość naniesionej grafiki. Druk powstaje bezpośrednio na tekstyliach, dzięki czemu cały proces odbywa się szybko i z dużą dokładnością.


Tworzenie spersonalizowanej odzieży

Na naszej stronie udostępniamy intuicyjny kreator, który zdecydowanie ułatwia projektowanie. Dzięki temu cały proces nie zajmuje zbyt wiele czasu. Już w kilka chwil możesz stworzyć koncept swoich marzeń! W pierwszym kroku wybierz model, rozmiar i kolor produktu, na którym wykonany zostanie Twój indywidualny projekt. W bocznym panelu znajdziesz narzędzia kreatora. Za jego pomocą wgraj zdjęcie, obraz, grafikę lub wpisz tekst, jaki chcesz umieścić na bluzie. Pamiętaj, że maksymalny obszar zadruku to 16x20 cm.

Obszar, który widzisz na wizualizacji w kreatorze ma pomóc dopasować Ci grafikę do konkretnego miejsca na produkcie.  Jeśli brakuje Ci pomysłów – możesz zdecydować się na gotowe szablony, które proponujemy w kreatorze lub skorzystać z naszego sklepu.

Zachęcamy także do zapoznania się z galerią naszych realizacji – to świetne źródło wielu inspiracji dla stworzenia własnego projektu. Spersonalizowane bluzy z nadrukiem stanowią znakomity pomysł na prezent. Zaskocz bliską Ci osobę i podaruj jej odzież zaprojektowaną specjalnie z myślą o niej. Jeśli masz do nas jakieś pytania odnośnie produktów, metody zadruku czy projektowania, to nie wahaj się i skontaktuj się z nami, a z chęcią na nie odpowiemy!


Nasze realizacje