.

Ubranka dla najmłodszych

Wybierz podkategorię

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Skorzystaj z naszego sklepu

Szukasz idealnego prezentu dla najmłodszej pociechy? Jeśli tak, to nasze produkty z Twoim spersonalizowanym nadrukiem są dla Ciebie! Z nami stworzysz niepowtarzalny prezent – dokładnie taki, o jakim marzysz. Z nami możesz zaprojektować odzież dla najmłodszych z własnym nadrukiem. Pomysł jest po Twojej stronie - my zajmiemy się jego realizacja.


Nasze ubrania dla najmłodszych z nadrukiem

Możesz zdecydować się na body z krótkim lub długim rękawem z nadrukiem. Albo śliniak z Twoim nadrukiem. A najlepiej jedno i drugie z niepowtarzalnym, oryginalnym i Twoim pomysłem na zamówienie. Wszystkie artykuły dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, więc bez trudu znajdziesz wśród nich najbardziej odpowiadający Tobie model na przygotowanie wyjątkowego produktu razem z nami.
Oferowane przez nas artykuły powstają z miłej dla ciała tkaniny bawełniano-poliestrowej. Wyróżniają się nie tylko modnym krojem, ale także wysokim komfortem użytkowania na co dzień. Zapewniają ciepło i wygodę, nawet po wielokrotnych praniach, zachowując kształt i nasycenie barw. Nadruki wykonujemy nowoczesną techniką cyfrową DTG, gwarantującą precyzję oraz trwałość naniesionej grafiki. Druk powstaje bezpośrednio na tekstyliach, dzięki czemu cały proces odbywa się szybko i z dużą dokładnością.


Odzież dla najmłodszych z własnym nadrukiem

Na naszej stronie udostępniamy intuicyjny kreator, który zdecydowanie ułatwi Tobie projektowanie. Dzięki temu cały proces nie zajmuje zbyt wiele czasu, a Ty już w kilka chwil możesz stworzyć koncept swoich marzeń widoczny na wizualizacji w kreatorze! W pierwszym kroku wybierz model, rozmiar i kolor produktu dziecięcego, na którym wykonany zostanie Twój indywidualny nadruk. W bocznym panelu znajdziesz narzędzia kreatora - ułatwią Ci pracę nad wykonaniem projektu nadruku. Możesz śmiało wykorzystać zasoby, które tam umieściliśmy - cliparty, szablony, zdjęcia, kształty lub przesłać swoją grafikę albo gotowy już projekt. Pamiętaj, że maksymalny obszar zadruku to 16x20 cm.

Obszar, który widzisz na wizualizacji w kreatorze ma pomóc dopasować Ci grafikę do konkretnego miejsca na produkcie.  Jeśli brakuje Ci pomysłów – możesz zdecydować się na gotowe szablony, które proponujemy w kreatorze lub skorzystać z naszego sklepu.


Strefa inspiracji

Odwiedź też nasze dotychczasowe realizacje
w poszukiwaniu inspiracji - to świetne źródło z którego możesz czerpać natchnienie dla własnych projektów. Spersonalizowana odzież dla dzieci z własnym nadrukiem na zamówienie to znakomity pomysł na pierwszy prezent. Na pewno ucieszą się z niego i rodzice, i sam maluch będzie zadowolony z posiadania jedynego na świecie produktu - bo według Twojego pomysłu. Jeśli masz do nas jakieś pytania odnośnie produktów, metody zadruku czy projektowania, albo potrzebujesz wsparcia grafika przy tworzeniu swojego indywidualnego nadruku - nie wahaj się i skontaktuj się z nami, z chęcią na nie odpowiemy i poszukamy wspólnego rozwiązania.

Nasze realizacje