.

Bluzy z kapturem

Wybierz podkategorię

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)

Bluza z kapturem z własnym nadrukiem

Bluza z kapturem to idealny wybór na chłodniejsze dni. Powyżej prezentujemy wszystkie dostępne modele bluzy z kapturem w naszym sklepie - męskie, damskie, dziecięce, na zamek lub typu kangur. Aby uzyskać ich dokładną specyfikację - wybierz interesujący Cię produkt. Stwórz własną, niepowtarzalną bluzę z kapturem z nadrukiem na zamówienie. Zaskocz znajomych, bliskich i otoczenie wyróżniając się z tłumu. Wystarczy Twoja kreatywność - my zajmiemy się realizacją. Bluzy z kapturem z nadrukiem razem z T-Drukiem.


Płatność, faktura, czas realizacji

Wykonujemy zamówienia opłacone z góry. Płatności możesz dokonać na trzy sposoby - przez serwisy Przelewy24, PayPal lub tradycyjnym przelewem bankowym. Po zaksięgowaniu wpłaty przechodzimy do realizacji projektu bluzy z kapturem z własnym nadrukiem. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę na swoje bluzy z kapturem z nadrukiem na zamówienie, podczas finalizacji zamówienia wybierz sposób płatności, a dane do faktury wpisz w "uwagach do zamówienia". Większość zamówień wysyłamy od 1 do 3 dni roboczych. Jeżeli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Potrzebujesz bluzy z kapturem z nadrukiem w konkretnym terminie? Napisz to w "uwagach do zamówienia".


Bluzy z kapturem z nadrukiem

Do przygotowania bluzy z kapturem z nadrukiem na zamówienie potrzebujemy użyć chemicznego środka utrwalającego. Bluza z kapturem ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywna i może posiadać ślady impregnatu. Bluzę taką należy wyprać w temperaturze do 40°C, aby wszystkie środki chemiczne zostały wypłukane. Wykonując nadruk na kolorowej bluzie, musimy zastosować białą farbę jako podkład. Bawełna ma tendencję do zmechacenia niewidoczną dla naszego oka. W wyniku tego mogą powstać białe kropki na kolorowym zadruku. Zdarza się to rzadko.


Bluzy z kapturem z haftem na zamówienie

Bluzy z kapturem znakujemy także metodą haftu komputerowego. Haft jest klasykiem jeżeli chodzi o metody znakowania. Bluza z własnym haftem może mieć maksymalny obszar znakowania wynoszący 29cmx29cm. Chcesz przygotować własną, oldschoolową bluzę z kapturem z haftem na zamówienie? Napisz do nas maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie w zakładce kontakt. Jeżeli chcesz, odwiedź nas osobiście w Warszawie - udzielimy Ci więcej informacji dotyczących bluzy z kapturem z haftem, haftu komputerowego, przygotowania projektu, kosztów i realizacji zamówienia. Bluza z haftem podkreśli Twoją indywidualność, nada niepowtarzalny charakter Twojemu outfitowi i wyróżni Cię wśród Twoich znajomych. Przekonaj się, jak niesamowita jest bluza z haftem.


Twój plik

Nasz kreator obsługuje pliki z rozszerzeniem JPEG, PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Prosimy pamiętać, że im mniejsza rozdzielczość pliku tym jakość nadruku również się zmniejsza. W wyniku tego, finalny wygląd produktu może być niesatysfakcjonujący. Jeżeli realizujesz nadruk na białej lub czarnej bluzie, a Twój projekt posiada gładkie tło w kolorze bluzy zostanie on automatycznie usunięty. W momencie gdy grafika z bluzy z kapturem z nadrukiem na zamówienie posiada nieregularne, kolorystyczne tło masz możliwość usunięcia go za pomocą darmowych programów graficznych takich jak Gimp. Jeżeli użycie ich sprawi Ci trudność - napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą pomożemy Ci przygotować projekt byś jak najszybciej mógł cieszyć się swoją własną bluzą z kapturem z własnym nadrukiem na zamówienie.

Nasze realizacje