.

Bluzy z kapturem

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)

Zaprojektuj oryginalną bluzę

Bluza z kapturem to idealny wybór na chłodniejsze dni. Powyżej prezentujemy wszystkie dostępne modele w naszym sklepie. Aby uzyskać ich dokładną specyfikację - kliknij w interesujący Cię produkt.

Stwórz własną, niepowtarzalną bluzę z oryginalnym projektem. Zaskocz znajomych, bliskich i otoczenie wyróżniając się z tłumu. Wystarczy Twoja kreatywność - my zajmiemy się realizacją.


Płatność, faktura, czas realizacji

Wykonujemy zamówienia opłacone z góry. Płatności możesz dokonać na trzy sposoby - poprzez serwisy Przelewy24, PayPal lub tradycyjnym przelewem bankowym. Po zaksięgowaniu wpłaty przechodzimy do realizacji projektu.

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę, podczas finalizacji zamówienia wybierz sposób płatności, a dane wpisz w "uwagach do zamówienia".

Większość zamówień wysyłamy od 1 do 3 dni roboczych. Jeżeli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Potrzebujesz produktu w konkretnym terminie? Napisz to nam w "uwagach do zamówienia".


Nadruk

Aby przygotować bluzę do nadruku musimy użyć chemicznego środka utrwalającego. Bluza ze świeżym nadrukiem może być sztywna i zawierać ślady impregnatu. Bluzę taką należy wyprać w temperaturze do 40°C, aby wypłukać środki chemiczne.

Wykonując nadruk na kolorowej bluzie, musimy zastosować białą farbę jako podkład. Bawełna ma tendencję do zmechacenia niewidoczną dla naszego oka. W wyniku tego mogą powstać białe kropki na kolorowym zadruku. Zdarza się to rzadko.


Plik

Nasz kreator obsługuje pliki z rozszerzeniem JPEG, PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Prosimy pamiętać, że im mniejsza rozdzielczość pliku tym jakość nadruku również się zmniejsza. W wyniku tego, finalny wygląd produktu może być niesatysfakcjonujący.

Jeżeli realizujesz nadruk na białej lub czarnej bluzie, a Twój projekt posiada gładkie tło w kolorze bluzy zostanie on automatycznie usunięty. W momencie gdy grafika posiada nieregularne, kolorystyczne tło masz możliwość usunięcia go za pomocą darmowych programów graficznych takich jak Gimp. Jeżeli użycie ich sprawi Ci trudność - napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą pomożemy Ci przygotować projekt.

Nasze realizacje