.

Koszulki Polo

Koszulka damska Polo Koszulka damska Polo
CENA od 40 PLN
Koszulka męska Polo Koszulka męska Polo
CENA od 40 PLN
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Nasze propozycje Polówek

W tym miejscu znajdziesz proponowane przez nas modele koszulek polo, które możesz spersonalizować i nadać im własny i niepowtarzalny charakter. Ich dokładne specyfikacje znajdziesz przechodząc do wybranego produktu. W naszym kreatorze masz możliwość załadowania swojej grafiki lub skorzystania z naszych zasobów. Kreator uwzględnia obszar, na którym można dokonać zadruku. Nadruk ma maksymalną wielkość 35x40 cm.


Realizacja zamówienia, płatność, faktura

Realizujemy zamówienia opłacone z góry w momencie, w którym zaksięgujemy wpłatę. Większość zamówień realizowana jest od 1 do 3 dni roboczych. Czas ten może się wydłużyć jeżeli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni. Jeżeli zależy Ci na fakturze bądź konkretnym terminie odbioru - napisz to w "uwagach do zamówienia". W sposobie dostawy możesz zawrzeć konkretny termin, a w metodzie płatności możesz napisać dane niezbędne do faktury.


Nadruk

Aby wykonać trwały nadruk, musimy użyć specjalnego środka utrwalającego. Polówka która posiada świeży nadruk może być sztywna i posiadać ślady impregnatu. Produkt ten należy uprać (w temperaturze do 40°C) a wszystkie chemiczne środki zostaną wypłukane. Wykonując nadruk na kolorowej koszulce polo, musimy wpierw nałożyć białą farbę jako podkład. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla ludzkiego oka zmechacenia. W wyniku tego na gotowym nadruku mogą wystąpić białe kropki. Zjawisko to występuje rzadko. Maksymalny obszar zadruku wynosi 35x40 cm.


Plik

Do naszego kreatora możesz załadować pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG. Najlepsza rozdzielczość pliku do wykonania grafiki to 300 DPI. Wraz ze zmniejszającą się jakością grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku. Przez to ostateczny efekt może nie być satysfakcjonujący.

Jeżeli nadruk realizowany będzie na koszulce białej lub czarnej, a Twoja grafika posiada gładkie tło w tym kolorze - zostanie ono automatycznie usunięte. W sytuacji, gdy projekt posiada nieregularnie kolorystyczne tło - możesz usunąć je w darmowych programach graficznych takich jak Gimp. Jeżeli użycie ich sprawia Ci trudność - napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.

Nasze realizacje