.
FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Masz jakieś pytania?

Stworzyliśmy dla Ciebię listę najczęściej zadawanych pytań.
Sprawdź czy nutrujące Cię pytanie przypadkiem nie znajduje się na tej liście.

Oczywiście, jednak bezpłatna próba jest dostępna tylko i wyłącznie dla klientów zlecających nadruk minimum 50szt (Nadruk próbny jest realizowany nie w pełnym formacie).

Jak najbardziej, jesteśmy w stanie wykonać nadruk praktycznie w każdym miejscu na koszulce. Uwaga! Nie drukujemy na szwach.

Maksymalny jednorazowy obszar zadruku wynosi 35x40cm.

Nasz kreator Tdruk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG,PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać twoim wymaganiom.

Możliwość występuje taka na etapie składania zamówienia przez naszego kreatora Tdruk. Ważne informacje prosimy o wpisanie w okno „uwagi od klienta”

PayNow, PayPal, Przelewy24, przelew tradycyjny

Aby dokonać płatności przelewem tradycyjnym, wpłatę skieruj na konto:
66 2490 0005 0000 4520 6250 3012
T-Druk
ul. Hejnałowa 8
02-216 Warszawa
W tytule przelewu wpisz numer zamówienia, które opłacasz.

Niestety nie, przechodzimy do realizacji zamówienia tylko po zaksięgowaniu przedpłaty.

Tak, Klient może zamówić wykonanie projektu graficznego, wysyłając emaila na adres biuro@tdruk.pl z materiałami (tekst, loga, zdjęcia etc.) niezbędnymi do wykonania projektu oraz z opisem. Koszt prac graficznych ustalany jest indywidualnie.

Oczywiście, w tym celu należy napisać zapytanie na biuro@tdruk.pl z zapytaniem o niestandardowy produkt.

Tak, można zamówić produkt w skróconym terminie realizacji. W tej sprawie należy przesłać mailem na adres biuro@tdruk.pl informację zawierającą numer danego zamówienia wraz z zapytaniem o szybszy termin realizacji.

Standardowy czas realizacji zamówienia produktów dostępnych w naszym sklepie wynosi 1-3 dni robocze, czas ten może wydłużyć się do 5 dni w przypadku wybrania produktu o słabej dostępności w naszej hurtowni.

Tak, jest możliwa dostawa za granicę, jednak wysyłki takie są wyceniane indywidualnie, napisz do nas na biuro@tdruk.pl z zapytaniem o koszt wysyłki z podaniem dokładnego adresu.

Jak najbardziej, zamówienie można odebrać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 w siedzibie naszej firmy przy ul. Hejnałowa 8, Warszawa.

Oczywiście, że tak. Wystarczy przesłać mailem na adres biuro@tdruk.pl informację zawierającą numer danego zamówienia wraz z adresem na jaki mamy je wysłać.

Koszty dostawy uzależnione są od wagi zamawianych produktów, jak również od sposobu dostawy. Dostępne opcje to zwykły kurier lub paczkomat Inpost.

Napisz do nas