.

Bluzy bez kaptura

Bluza damska Bluza damska
CENA od 50 PLN
Bluza męska Bluza męska
CENA od 50 PLN
Bluza męska na zamek Bluza męska na zamek
CENA od 85 PLN
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Personalizowana bluza

Bluza z własnym projektem ociepli nawet najchłodniejszy dzień. Powyżej prezentujemy modele dostępne w naszym sklepie. Aby uzyskać ich dokładną specyfikację - wybierz interesujący Cię produkt.

Stwórz własną, niepowtarzalną bluzę z oryginalnym projektem. Zaskocz wszystkich wyróżniając się z tłumu. Wystarczy Twoja kreatywność - my zajmiemy się realizacją.


Płatność, faktura, czas realizacji

Wykonujemy zamówienia opłacone z góry. Płatności możesz dokonać na trzy sposoby - poprzez serwisy Przelewy24, PayPal lub tradycyjnym przelewem bankowym. Po zaksięgowaniu wpłaty przechodzimy do realizacji projektu.

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę, podczas finalizacji zamówienia wybierz sposób płatności, a dane wpisz w "uwagach do zamówienia".

Większość zamówień wysyłamy od 1 do 3 dni roboczych. Jeżeli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Potrzebujesz produktu w konkretnym terminie? Napisz to nam w "uwagach do zamówienia".


Nadruk

Aby przygotować bluzę do nadruku musimy użyć chemicznego środka utrwalającego. Bluza ze świeżym nadrukiem może być sztywna i zawierać ślady impregnatu. Bluzę taką należy wyprać w temperaturze do 40°C, aby wypłukać środki chemiczne.

Wykonując nadruk na kolorowej bluzie, musimy zastosować białą farbę jako podkład. Bawełna ma tendencję do zmechacenia niewidoczną dla naszego oka. W wyniku tego mogą powstać białe kropki na kolorowym zadruku. Zdarza się to rzadko. Pamiętaj, maksymalna wielkość nadruku to 35x40 cm.


Plik

Nasz kreator obsługuje pliki z rozszerzeniem JPEG, PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Prosimy pamiętać, że im mniejsza rozdzielczość pliku tym jakość nadruku również się zmniejsza. W wyniku tego, finalny wygląd produktu może być niesatysfakcjonujący.

Jeżeli realizujesz nadruk na białej lub czarnej bluzie, a Twój projekt posiada gładkie tło w kolorze bluzy zostanie on automatycznie usunięty. W momencie gdy grafika posiada nieregularne, kolorystyczne tło masz możliwość usunięcia go za pomocą darmowych programów graficznych takich jak Gimp. Jeżeli użycie ich sprawi Ci trudność - napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą pomożemy Ci przygotować projekt.

Nasze realizacje