.

Bluzy bez kaptura z nadrukiem

Wybierz podkategorię

Bluza damska Bluza damska koło barw
CENA od 75 PLN
Bluza męska Bluza męska koło barw
CENA od 75 PLN
Bluza męska na zamek Bluza męska na zamek koło barw
CENA od 110 PLN
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Bluzy bez kaptura z nadrukiem na zamówienie

Bluza bez kaptura z własnym nadrukiem ociepli nawet najchłodniejszy dzień. Powyżej prezentujemy modele bluz bez kaptura dostępne w naszym sklepie. Aby uzyskać ich dokładną specyfikację - wybierz i kliknij na interesujący Cię produkt. Stwórz własną, niepowtarzalną bluzę bez kaptura z oryginalnym nadrukiem na zamówienie. Zaskocz wszystkich wyróżniając się z tłumu. Wystarczy Twoja kreatywność - my zajmiemy się realizacją.


Płatność, faktura, czas realizacji

Wykonujemy zamówienia na  bluzy bez kaptura z własnym nadrukiem opłacone z góry. Płatności możesz dokonać na trzy sposoby - poprzez serwisy Przelewy24, PayPal lub tradycyjnym przelewem bankowym. Po zaksięgowaniu wpłaty przechodzimy do realizacji Twojego projektu na bluzy bez kaptura z nadrukiem. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę na swoje bluzy bez kaptura z nadrukiem, podczas finalizacji zamówienia wybierz sposób płatności, a dane do faktury wpisz w "uwagach do zamówienia".

Większość zamówień wysyłamy od 1 do 3 dni roboczych. Jeżeli zajdzie potrzeba domówienia bluzy bez kaptura bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Potrzebujesz produktu w konkretnym terminie? Napisz to nam w "uwagach do zamówienia".


Bluza bez kaptura z nadrukiem

Do przygotowania bluzy bez kaptura z własnym nadrukiem, musimy użyć chemicznego środka utrwalającego. Bluza bez kaptura ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywna i może zawierać ślady impregnatu. Bluzę taką należy wyprać w temperaturze do 40°C, aby wszystkie środki chemiczne zostały wypłukane. Wykonując nadruk na kolorowej bluzie musimy zastosować najpierw białą farbę jako podkład. Bawełna ma tendencję do zmechacenia, niewidoczną dla naszego oka. W wyniku tego mogą powstać białe kropki na kolorowym zadruku - zdarza się to rzadko. Prosimy pamiętać, że bluzy bez kaptura z nadrukiem na zamówienie mogą posiadać maksymalną wielkość nadruku o wielkości 35 cm x 40 cm.


Bluza bez kaptura z haftem na zamówienie

W naszej ofercie znakowania bluzy bez kaptura oferujemy także haft komputerowy. Wypukłość i błysk nitki sprawia, że bluzy bez kaptura z haftem nabierają oryginalnego charakteru. Haft komputerowy polega na wprowadzeniu do hafciarki przygotowanego wcześniej projektu hafciarskiego. Dzięki temu uzyskujemy powtarzalność i jednakowość wykonywanych haftów. Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o samym hafcie komputerowym? Skontaktuj się z nami - napisz do nas maila, zadzwoń, wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie lub odwiedź nas osobiście w Warszawie przy ulicy Hejnałowej - podamy Ci więcej informacji dotyczących projektu hafciarskiego, kosztów i realizacji zlecenia, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się realizacją bluzy bez kaptura z haftem.


Twój plik

Nasz kreator obsługuje pliki z rozszerzeniem JPEG, PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Prosimy pamiętać, że im mniejsza rozdzielczość pliku tym jakość nadruku również się zmniejsza. W wyniku tego, finalny wygląd bluzy bez kaptura z własnym nadrukiem może nie spełniać Twoich oczekiwań.

Jeżeli realizujesz nadruk na białej lub czarnej bluzie, a Twój projekt posiada gładkie tło w kolorze bluzy zostanie on automatycznie usunięty. W momencie gdy grafika posiada nieregularne, kolorystyczne tło masz możliwość usunięcia go za pomocą darmowych programów graficznych takich jak Gimp. Jeżeli użycie ich sprawi Ci trudność - napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą pomożemy Ci przygotować projekt.

Nasze realizacje