.

Bluzy z nadrukiem

Wybierz podkategorię


Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

Bluzy z własnym nadrukiem na zamówienie

Razem z nami przygotuj wymarzone, pomysłowe i oryginalne bluzy z nadrukiem. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli, krojów i kolorów bluzy z nadrukiem - z kapturem, bez kaptura, typu kangur, na zamek lub bez zamka. Nasz sklep internetowy  posiada kreator, dzięki któremu zaprojektujesz ulubioną część garderoby w oryginalny sposób. W kreatorze znajdziesz wiele możliwości: możesz wykorzystać zgromadzone przez nas zasoby w postaci clipartów, szablonów, zdjęć lub wgrać swoje grafiki. Stwórz swoją bluzę z napisami, ze śmieszną bądź poważną grafiką - o jakiej tylko marzysz. Ogranicza Cię jedynie Twój pomysł!


Sposób płatności, faktura, czas realizacji

Wykonujemy zamówienia na bluzy z nadrukiem na zamówienie opłacone z góry. Płatności możesz dokonać na trzy sposoby: przez Przelewy 24, PayPal oraz tradycyjny przelew bankowy. Po zaksięgowaniu wpłaty przechodzimy do realizacji projektu. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę, podczas finalizacji zamówienia wybierz sposób płatności, a w "uwagach do zamówienia" wpisz dane które mają pojawić się na dokumencie. Większość zamówień wysyłamy od 1 do 3 dni roboczych. Jeżeli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Zależy Ci na konkretnym terminie odbioru? Napisz to w "uwagach do zamówienia".


Bluza z nadrukiem

Przygotowując bluzę pod wykonanie nadruku, musimy użyć chemicznego środka utrwalającego przeznaczonego dla odzieży - impregnatu. Bluza ze świeżym nadrukiem może być sztywna i posiadać ślady utrwalacza. Bluzę taką należy wyprać w temperaturze do 40°C. Wszystkie chemiczne środki zostaną wypłukane. Do wykonania nadruku na bluzie kolorowej w pierwszej kolejności musimy zastosować podkład w postaci białej farby. Bawełna posiada tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia. Zmechacenie to skutkować może powstaniem małych, białych kropek na kolorowym zadruku. Zjawisko to zdarza się rzadko. Maksymalna wielkość nadruku, jaki jesteśmy w stanie wykonać na Twojej bluzie z nadrukiem na zamówienie to 35 x 40 cm. Jeżeli Twój projekt będzie sięgał od krawędzi do krawędzi obszaru zaznaczonego na bluzie, podczas wykonywania nadruku zostanie on skorygowany. Aby trwałość nadruku była jak najdłuższa, bluzę z wykonanym nadrukiem na zamówienie należy prać w temperaturze do 40°C.


Bluzy z haftem

Prócz nadruku wykonywanego metodą DTG, w naszej ofercie znakowania odzieży oferujemy również haft komputerowy. Haft jest jedną z najstarszych metod znakowania odzieży. W naszej ofercie znajdują się również bluzy z własnym haftem. Haft komputerowy daje możliwość powtarzalności projektu - jest to dużo prostsze i pewniejsze w porównaniu z tradycyjnym, ręcznym haftem. Wielkość haftu, jaki wykonujemy na bluzach to maksymalnie 29 cm x 29 cm. Chcesz mieć swoje bluzy z haftem na zamówienie? Skontaktuj się z nami, a my podamy Ci więcej szczegółów dotyczących haftu komputerowego, projektu, realizacji i kosztów wykonania haftu na bluzie. Napisz do nas maila lub zadzwoń, możesz nas też odwiedzić osobiście w Warszawie lub wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Bluza z haftem to idealny pomysł na prezent - nie tylko na chłodne wieczory. Bluza z haftem sprawdzi się idealnie na każdą okazję.


Twój plik

Nasz kreator obsługuje pliki z rozszerzeniem JPEG, PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Prosimy pamiętać, że im mniejsza rozdzielczość pliku, tym jakość nadruku będzie mniejsza. W wyniku czego finalny wygląd produktu może być niesatysfakcjonujący. Jeżeli realizujesz nadruk na bluzie białej lub czarnej, a Twój projekt posiada gładkie tło w kolorze bluzy, zostanie on automatycznie usunięty. W momencie, gdy grafika posiada nieregularne, kolorystyczne tło będziesz miał możliwość usunąć go za pomocą prostych, darmowych programów takich jak Gimp. Jeżeli użycie ich sprawi Ci trudność napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą pomożemy przygotować Ci projekt bluzy z własnym nadrukiem.

Nasze realizacje