.

Bluzy

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

Przygotuj swoją spersonalizowaną bluzę

W T-Druku dajemy Ci możliwość i narzędzie do stworzenia własnej, wyjątkowej bluzy. Możesz wykonać ją sobie lub bliskiej Ci osobie. Podziel się swoją kreatywnością i pokaż, jaki styl lubisz najbardziej.


Sposób płatności, faktura, czas realizacji

Wykonujemy zamówienia opłacone z góry. Płatności możesz dokonać na trzy sposoby: przez Przelewy 24, PayPal oraz tradycyjny przelew bankowy. Po zaksięgowaniu wpłaty przechodzimy do realizacji projektu.

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę, podczas finalizacji zamówienia wybierz sposób płatności, a w "uwagach do zamówienia" wpisz dane które mają pojawić się na dokumencie.

Większość zamówień wysyłamy od 1 do 3 dni roboczych. Jeżeli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Zależy Ci na konkretnym terminie odbioru? Napisz to w "uwagach do zamówienia".


Nadruk

Przygotowując bluzę do nadruku, musimy użyć chemicznego środka utrwalającego. Bluza ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywna i posiadać ślady impregnatu. Bluzę taką należy wybrać w temperaturze do 40°C. Wszystkie środki chemiczne zostaną wypłukane.

Aby wykonać nadruk na kolorowej bluzie należy w pierwszej kolejności zastosować podkład w postaci białej farby. Bawełna ma tendencję do zmechacenia niewidoczną dla naszego oka, co skutkować może powstaniem małych, białych kropek na kolorowym zadruku. Zdarza się to rzadko.

Maksymalny obszar zadruku to 35x40 cm. Projekt sięgający od krawędzi do krawędzi zadruku widoczny na kreatorze zostanie automatycznie skorygowany. Aby trwałość nadruku była jak najdłuższa, należy ją prać w temperaturze do 40°C.


Plik

Nasz kreator obsługuje pliki z rozszerzeniem JPEG, PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Prosimy pamiętać, że im mniejsza rozdzielczość pliku tym jakość nadruku również będzie mniejsza. W wyniku czego finalny wygląd produktu może być niesatysfakcjonujący.

Jeżeli realizujesz nadruk na bluzie białej lub czarnej, a Twój projekt posiada gładkie tło w kolorze bluzy, zostanie on automatycznie usunięty. W momencie, gdy grafika posiada nieregularne, kolorystyczne tło będziesz miał możliwość usunąć go za pomocą prostych, darmowych programów takich jak Gimp. Jeżeli użycie ich sprawi Ci trudność napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą pomożemy przygotować Ci projekt.

Nasze realizacje