.

Bluzy rozpinane (na zamek) z nadrukiem

Wybierz podkategorię

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Bluzy rozpinane z nadrukiem na zamówienie

Bluzy rozpinane z własnym nadrukiem sprawią, że nawet największy chłód nie będzie Ci straszny. U góry znajdziesz modele bluzy na zamek z nadrukiem dostępnych w naszym sklepie. Jeżeli chcesz sprawdzić dane techniczne poszczególnego modelu bluzy na zamek z własnym nadrukiem - wybierz i kliknij w ten, który Cię interesuje. Bluzy rozpinane z nadrukiem na zamówienie. Stwórz swoją oryginalną i niepowtarzalną bluzę rozpinaną na zamek z nadrukiem na zamówienie. Wyróżnij się z tłumu - daj się ponieść wyobraźni!


Płatność, faktura, czas realizacji

Realizujemy zamówienia na bluzy rozpinane na zamek z własnym nadrukiem opłacone z góry. Płatności u nas możesz dokonać na trzy sposoby - poprzez serwisy Przelewy24 i PayPal lub tradycyjnym przelewem bankowym. Po zaksięgowaniu wpłaty przechodzimy do realizacji Twojego projektu na bluzy rozpinane na zamek z nadrukiem na zamówienie. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę na swoje bluzy rozpinane z nadrukiem, podczas finalizacji zamówienia wybierz sposób płatności, a dane do faktury wpisz w "uwagach do zamówienia".

Większość zamówień na bluzy rozpinane z nadrukiem realizujemy w terminie od 1 do 3 dni roboczych.  Jeżeli zajdzie potrzeba domówienia bluzy bez kaptura bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Potrzebujesz produktu w konkretnym terminie? Napisz to nam w "uwagach do zamówienia".


Bluzy rozpinane z nadrukiem

Do przygotowania bluzy na zamek z nadrukiem musimy użyć chemicznego środka utrwalającego. Bluzy rozpinane na zamek ze świeżo wykonanym nadrukiem mogą być sztywne i zawierać ślady impregnatu. Bluzę taką należy wyprać w temperaturze do 40°C, a wszystkie środki chemiczne zostaną wypłukane. Wykonując nadruk na kolorowej bluzie na zamek musimy zastosować najpierw białą farbę jako podkład. Bawełna ma tendencję do mechacenia, które jest niewidoczne dla naszego oka. W wyniku tego zjawiska mogą powstać białe kropki na kolorowym zadruku - zdarza się to jednak rzadko. Pamiętaj, że maksymalna wielkość nadruku jaką wykonujemy na bluzach rozpinanych to 35x40 cm.


Bluzy rozpinane z haftem na zamówienie

W naszej propozycji znakowania odzieży oferujemy również bluzy rozpinane z haftem. Mimo upływu czasu jaki minął odkąd ludzie zaczęli stosować tę metodę (haft stosowano już w starożytności), nie wypadł on z obiegu. Obecnie stosuje się tzw. haft komputerowy - dzięki niemu uzyskujemy powtarzalność i jednakowość wykonywanych projektów. Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o samym hafcie komputerowym? Chciałbyś dowiedzieć się, jak przygotowujemy bluzy na zamek z haftem? Złap z nami kontakt - napisz do nas maila, zadzwoń, wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie lub odwiedź nas osobiście w Warszawie przy ulicy Hejnałowej - podamy Ci więcej informacji dotyczących projektu hafciarskiego, kosztów i realizacji zlecenia.


Twój plik

Nasz kreator obsługuje pliki z rozszerzeniem JPEG, PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Prosimy pamiętać, że im mniejsza rozdzielczość pliku tym jakość nadruku również się zmniejsza. W wyniku tego, finalny wygląd bluzy na zamek z własnym nadrukiem może być niesatysfakcjonujący. Jeżeli realizujesz nadruk na białej lub czarnej bluzie, a Twój projekt posiada gładkie tło w kolorze bluzy zostanie on automatycznie usunięty. W momencie gdy grafika posiada nieregularne, kolorystyczne tło masz możliwość usunięcia go za pomocą darmowych programów graficznych takich jak Gimp. Jeżeli użycie ich sprawi Ci trudność - napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą pomożemy Ci przygotować projekt.

Nasze realizacje