.

Podkładki pod myszkę

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

PODKŁADKI NA MYSZKĘ Z WŁASNYM NADRUKIEM

Proponujemy i prezentujemy idealne narzędzie do stworzenia podkładki na myszkę z własnym nadrukiem na zamówienie - kreator T-Druk. Powyżej znajdziesz modele podkładki na myszkę, jakie mamy dostępne w naszym sklepie. Aby uzyskać ich dokładniejszą specyfikację musisz wybrać i kliknąć w interesujący Cię model podkładki pod myszkę z nadrukiem. Stwórz własną, oryginalną i wyjątkową podkładkę pod myszkę i spraw, że inni będą Ci jej zazdrościli - nie ważne czy jesteś zapalonym lub początkującym gamerem, czy może chcesz zbudować spójny wizerunek firmy nawet w detalach - jesteśmy tu dla Ciebie. Nadruk umieszczony na podkładkach pod myszkę jest trwały – wykonujemy go metodą sublimacji.


Czas realizacji, faktura, płatność

Realizujemy zamówienia opłacone z góry. Czas realizacji zamówienia wynosi około od 1 dnia do 3 dni roboczych. Jeżeli zajdzie potrzeba domówienia podkładki pod myszkę bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Opłacić zamówienie możesz za pośrednictwem serwisu Przelewy24 i PayPal lub tradycyjnym przelewem bankowym. Jeżeli potrzebujesz faktury na swoje podkładki pod myszkę z własnym nadrukiem na zamówienie, podczas finalizacji zamówienia wybierz sposób płatności a w "uwagach do zamówienia" wpisz NIP. Potrzebujesz podkładki na myszkę na zamówienie w konkretnym terminie? Napisz to w "uwagach do zamówienia.


TWÓJ PLIK

Do naszego kreatora możesz załadować swoje własne grafiki. Obsługujemy pliki w rozszerzeniach JPEG, PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Prosimy jednak pamiętać, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI zmniejsza się również jakość nadruku. W wyniku tego finalny wygląd produktu może być niesatysfakcjonujący. Jeżeli potrzebujesz pomocy grafika, brak Ci pomysłów na projekt - napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą otrzymasz od nas wsparcie ze strony graficznej i będziesz mógł cieszyć się podkładką pod myszkę z nadrukiem na zamówienie.

Nasze realizacje