.

Akcesoria z własnym nadrukiem

Wybierz podkategorię

Ręcznik 70cm x 50cm Ręcznik 70cm x 50cm
CENA od 40 PLN
Komin Komin
CENA od 20 PLN
Kamizelka odblaskowa Kamizelka odblaskowa
CENA od 20 PLN
Ręcznik 150cm x 96cm Ręcznik 150cm x 96cm
CENA od 60 PLN
Fartuch Fartuch koło barw
CENA od 40 PLN
Plakat format A0 Plakat format A0
CENA od 45 PLN
Plakat format A1 Plakat format A1
CENA od 38 PLN
Plakat format A2 Plakat format A2
CENA od 30 PLN
Plakat format A3 Plakat format A3
CENA od 25 PLN
Puzzle 80 elementów Puzzle 80 elementów
CENA od 10 PLN
Puzzle 120 elementów Puzzle 120 elementów
CENA od 15 PLN
Notes A6 Notes A6 koło barw
CENA od 14 PLN
Notes A5 Notes A5
CENA od 20 PLN
Wyświetlono: 1 do 15 z 19 (2 stron)

AKCESORIA Z TWOIM WŁASNYM NADRUKIEM

Potrzebujesz, a może dopiero szukasz gadżetów do swojej firmy, na event lub szczególną okazję? Zamów je u nas! W T-Druku oferujemy produkty z Twoim własnym, niepowtarzalnym projektem. Do dyspozycji dajemy Ci nasz kreator. W nim możesz stworzyć projekt swojego nadruku od podstaw. Do pomocy dajemy Ci narzędzia do edycji, jak i zasoby które zgromadziliśmy i udostępniamy. Możesz także załadować wcześniej przygotowany projekt, w narzędziu OBRAZY, w kategorii PRZEŚLIJ. Twój projekt jako plik w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisany na naszym serwerze, nie martw się więc jakością grafiki widocznej na podglądzie. Jest ona automatycznie kompresowana, by przyspieszyć pracę kreatora.


płatność, faktura, czas realizacji

W T-Druk realizujemy zamówienia opłacone z góry. Płatności możesz dokonać online przez serwisy Przelewy24 lub PayPal albo tradycyjnym przelewem bankowym. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym przechodzimy do realizacji zamówienia. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na swoje akcesoria z własnym nadrukiem na zamówienie, podczas wyboru metody płatności wpisz dane do faktury w "uwagach do zamówienia". Potrzebujesz akcesoriów z nadrukiem na konkretny termin? Wpisz to w "uwagach do zamówienia". Większość zamówień realizujemy od 1 do 3 dni roboczych. Jeżeli zdarzy się potrzeba domówienia konkretnego produktu z hurtowni, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.


Plik do umieszczenia w kreatorze

Do naszego kreatora możesz wgrać pliki w formacie JPEG, PNG, SVG - zalecamy w rozdzielczości 300 DPI i większej. Im mniejsza rozdzielczość pliku (mniejsze DPI), tym gorsza jakość nadruku. W wyniku czego finalny wygląd produktu może nie spełnić państwa oczekiwań. Jeżeli nadruk będzie realizowany na akcesoriach w kolorze białym lub czarnym, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze produktu - zostanie ono automatycznie usunięte. Jeżeli Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło będziesz miał możliwość usunięcia go przy pomocy prostych i darmowych narzędzi takich jak Gimp. Jeżeli użycie ich sprawia Ci trudności - napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą otrzymasz pomoc w przygotowaniu projektu i jak najszybciej będziesz mógł cieszyć się swoim gadżetem.


POTRZEBUJESZ NIETYPOWEGO GADŻETU?

Potrzebujesz wydruku na akcesoriach innych niż dostępne w ofercie? Skontaktuj się z nami drogą mailową – biuro@tdruk.pl – lub wypełnij formularz dostępny na stronie głównej „SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI”. Wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Nasze realizacje