.

Fotoobraz na płycie dibond

Wyświetlono: 1 do 15 z 19 (2 stron)

GRAFIKA NA PŁYCIE - POMYSŁ NA NUDĘ

Zastanawiasz się czasem, jak w atrakcyjny i przystępny sposób ozdobić swoje mieszkanie? Nadać mu wyjątkowego charakteru, który odda Twoją osobowość? A może masz po prostu ciekawy pomysł lecz ograniczone sposoby by go zrealizować? Razem z nami możesz wykonać swoją koncepcję i zaskoczyć bliskich. Płyta dibond to połączenie dwóch płyt aluminiowych, które oddziela tworzywo sztuczne. Dzięki temu całość jest niezwykle lekka, zachowując swój masywny wygląd. Fotoobraz wykonany na płycie alu-dibond charakteryzuje się wzmocnioną kolorystyką, kontrastem oraz wysoką odpornością na działanie promieni słonecznych.


FOTOOBRAZ NA PŁYCIE DIBOND

Do przygotowania projektu fotoobrazu na płycie dibond z własnym nadrukiem wybierz interesujące Cię wymiary płyty dibond, a następnie przejdź do kreatora. Kreator został przygotowany w taki sposób, by łatwo i intuicyjnie pomóc Ci przygotować własny fotoobraz z nadrukiem na zamówienie. Znajdziesz tam narzędzia do przygotowania projektu -  do dyspozycji dajemy Ci zgromadzone i stworzone przez nas zasoby w postaci clipartów, szablonów, zdjęć, kształtów. Jeżeli chcesz załadować i umieścić na płycie własne zdjęcie lub wcześniej przygotowany projekt - prześlij plik do kreatora w zakładce OBRAZY. Twórz i projektuj płyty dibond z napisami - mogą to być cytaty z książek, naukowców, osób publicznych lub Twoje własne słowa. Możesz na nim umieścić co tylko chcesz - ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Nadruk na płytach wykonujemy metodą UV, kładąc bezpośrednio nadruk na płycie. Dzięki temu jesteśmy w stanie odwzorować szczegóły zawarte w Twoim projekcie i uzyskać fotograficzną jakość nadruku.


twój plik

Nasz kreator obsługuje pliki w formatach: JPEG, SVG, PNG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Nadrukujemy każdy przesłany przez Ciebie projekt, jednak należy pamiętać o tym, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI zmniejsza się jakość wykonywanego nadruku. Na skutek tego finalny nadruk i efekt produktu może być niesatysfakcjonujący. Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu projektu czy też grafiki? Napisz do nas - za odpowiednią dopłatą otrzymasz pomoc i wsparcie naszego grafika! Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących płyt alu-dibond, nadruku UV, czasu realizacji Twojego zamówienia? Złap z nami kontakt - odpowiemy na nurtujące Cię pytania!


POTRZEBUJESZ INNYCH WYMIARÓW?

Potrzebujesz płyty alu-dibond w innym rozmiarze niż są w ofercie? Napisz do nas na biuro@tdruk.pl. Razem postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Nasze realizacje