.

Koszulki

Wybierz podkategorię


Wyświetlono: 1 do 15 z 15 (1 stron)

koszulki z własnym nadrukiem na zamówienie

Skorzystaj z naszego kreatora i zaprojektuj swoją spersonalizowaną koszulkę z własnym wzorem w naszym kreatorze. Możesz załadować tam własną grafikę lub skorzystać z gotowych szablonów, wpisać tekst lub użyć clipartów. Wykonujemy koszulki z obrazkami, z napisami, z tym co tylko chcesz. Kreator uwzględnia obszar nadruku. Grafiki umieszczone poza tym obszarem zostaną automatycznie ucięte. Obrazek widoczny w kreatorze jest automatycznie kompresowany by przyspieszyć pracę kreatora. Grafika zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością grafiki widocznej na podglądzie.


Realizacja, płatność, faktura

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi 1-3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Zależy Ci na konkretnym terminie odbioru? Napisz to w „uwagach od klienta”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt wybierz płatność, a w uwagach od klienta napisz nr NIP.


Koszulki z nadrukiem

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Koszulka ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywna i może posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Wykonanie nadruku na koszulce kolorowej wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.

Należy pamiętać że maksymalny obszar zadruku wynosi 35x 40cm. W efekcie jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze Tdruk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi koszulki, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Koszulkę z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40 C.


Koszulki z haftem na zamówienie

Wśród metod znakowania odzieży zajmujemy się też haftem. U nas możesz spersonalizować koszulki Polo tą metodą znakowania. Wielkość haftu jaki wykonujemy to maksymalnie 29 cm x 29 cm. Chcesz mieć swoje koszulki z haftem na zamówienie? Aby zamówić oraz uzyskać więcej informacji dotyczących haftu komputerowego, realizacji projektu hafciarskiego i zamówienia oraz kosztów haftu skontaktuj się z nami - zadzwoń do nas, napisz maila, wypełnij formularz kontaktowy lub odwiedź nas osobiście w Warszawie.


Koszulki z napisami

Koszulki z napisami - umieść na koszulce co tylko chcesz. Zabawne powiedzonko, ulubione zdanie Mamy i Taty, a może wyjątkowa data? W naszym kreatorze możesz stworzyć dowolny projekt z tekstem - znajdziesz w nim liczne narzędzia dające możliwość modyfikacji czcionki, układu tekstu, koloru i wiele, wiele innych. Puść wodze swojej fantazji i zaskakuj!


Twój plik

Nasz kreator Tdruk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG,PNG, SVG  najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać twoim wymaganiom.

Jeśli realizujesz nadruk na koszulce białej lub czarnej, a twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze koszulki to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp- jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas , za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.


Nasze realizacje