.

Koszulki Sportowe (t-shirt)

Wybierz podkategorię

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

T-Shirty z własnym nadrukiem na zamówienie

Do zaprojektowania swojej własnej koszulki sportowej z nadrukiem prezentujemy Ci nasz kreator. Możesz umieścić w nim własny projekt/grafikę lub wykorzystać zgromadzone zasoby - grafiki, cliparty, szablony. Wykorzystaj jego możliwości, by stworzyć koszulki sportowe z napisami. W kreatorze zaznaczony jest obszar nadruku, jaki możemy wykonać na koszulce. Koszulki sportowe z nadrukiem to idealny pomysł, aby wyróżniać się na imprezie sportowej. Grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie ucięta. Obrazek widoczny po umieszczeniu w kreatorze jest automatycznie kompresowany by przyspieszyć pracę kreatora. Grafika zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością grafiki widocznej na podglądzie koszulki z Twoim projektem.


Realizacja, płatność, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na koszulki damskie sportowe z nadrukiem (lub koszulki męskie sportowe z nadrukiem) opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi 1-3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia koszulki bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Zależy Ci na konkretnym terminie odbioru swojej koszulki? Napisz to w „uwagach od klienta”. Jeśli potrzebujesz fakturę na t-shirty z własnym nadrukiem, wybierz płatność przelewem, a w uwagach od klienta napisz nr NIP .


T-Shirt z Twoim nadrukiem

Aby nadruk wykonany na t-shircie był trwały, potrzeba użyć chemicznego środka utrwalającego (impregnatu). Koszulka ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywna i może posiadać ślady impregnatu. W takiej sytuacji t-shirt z własnym nadrukiem należy uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane.

Wykonanie nadruku na koszulce kolorowej wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Bawełniane włókna mają tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, w wyniku którego mogą powstać małe, białe kropki widoczne na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.

Należy pamiętać że maksymalna wielkość nadruku wynosi 35x 40cm. Co oznacza, że gdy projekt grafiki t -shirtu z własnym nadrukiem, w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi koszulki przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Koszulkę z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C.


Twój plik

Nasz kreator Tdruk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG,PNG, SVG  najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać twoim wymaganiom.

Jeśli realizujesz nadruk na koszulce białej lub czarnej, a twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze koszulki to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp- jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.


Nasze realizacje