.

Czapki

Wybierz podkategorię

Czapka Slouch Czapka Slouch koło barw
CENA od 20 PLN
Czapka Trucker Czapka Trucker koło barw
CENA od 20 PLN
Czapka SnapBack Czapka SnapBack
CENA od 25 PLN
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Skorzystaj z naszego sklepu!

Marzy Ci się spersonalizowana garderoba? Masz głowę pełną ciekawych pomysłów, ale brak Ci maszyn by je zrealizować? Nie wahaj się i samodzielnie zaprojektuj ulubiony element out-fitu. Niepowtarzalne czapki z własnym nadrukiem przygotujesz u nas w kreatorze, a my dostarczymy Ci gotowy produkt.


Nasze czapki

Dajemy Ci do dyspozycji czapki z daszkiem typu SnapBack oraz Trucker i czapkę typu Slouch. Doskonale sprawdzają się na co dzień ze względu na jakość materiału i wykoannia. Kupując taką czapkę z nadrukiem na zamówienie, zyskujesz pewność, że mimo prania zachowa ona niezmienny kształt oraz nasycenie barw.
Nadruki na czapki wykonujemy na według kilku metod. Zamów czapkę z własnym haftem, z nadrukiem i ciesz się spersonalizowaną garderobą.


czapki z własnym nadrukiem

Oddajemy w Twoje ręce specjalnie przygotowany kreator, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób zaprojektujesz oryginalną czapkę. Już po kilku minutach będziesz mieć przed sobą wizualizację wymarzonego produktu! W pierwszym kroku musisz wybrać model i kolor czapki. W bocznym panelu kreatora znajdują się pozostałe opcje. Tam wgrywasz obraz, zdjęcie lub grafikę, które chcesz umieścić. Możesz także wpisać tekst, który pojawi się na spersonalizowanej czapce.

Zainspiruj się naszymi realizacjami

Brakuje Ci pomysłów? Skorzystaj z gotowych motywów lub odwiedź galerię naszych dotychczasowych realizacji – z pewnością znajdziesz w niej wiele inspiracji dla własnych projektów. Pamiętaj, że czapka posiada maksymalny obszar zadruku, który widać na schemacie (Maksymalny obszar zadruku wynosi 10x14 cm). Wzór wykraczający poza wskazane pole zostanie automatycznie okrojony podczas nanoszenia druku.

Zaskocz swoich najbliższych, wręczając im odzież z motywami wybranymi specjalnie dla nich! Masz do nas jakieś pytania? Potrzebujesz więcej informacji na temat tego, jak stworzyć koszulki, polo czy też t-shirty z nadrukiem na zamówienie? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Nasze realizacje