.

Bielizna damska

Skorzystaj z naszego kreatora!

Chcesz zrobić komuś ciekawy i pomysłowy prezent? Masz głowę pełną pomysłów, ale brak Ci maszyn, techniki i wiedzy by je zrealizować? Nie wahaj się i samodzielnie zaprojektuj bieliznę damską z nadrukiem. Niepowtarzalną bieliznę damską przygotujesz z naszym kreatorem, a my dostarczymy Ci gotowy produkt.


Bielizna damska z własnym nadrukiem na zamówienie

Nadruki na bieliźnie damskiej na zamówienie wykonujemy nowoczesną metodą cyfrową DTG, która od kilku lat wkracza na polski rynek. Dzięki tej technice uzyskujemy trwałe i precyzyjne obrazy na bieliźnie. Tym samym Ty otrzymujesz najwyższej jakości produkt z własnym, spersonalizowanym nadrukiem! Do przygotowania bielizny damskiej pod nadruk musimy użyć chemicznego środka utrwalającego. Bielizna ze świeżo wykonanym nadrukiem może posiadać ślady impregnatu i może być sztywna. Taką bieliznę damską z wykonanym nadrukiem na zamówienie należy wyprać, a wszystkie chemiczne środki zostaną wypłukane. Wykonanie nadruku na bieliźnie kolorowej wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Bawełniane włókno posiada tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia. Na skutek tego na kolorowym nadruku mogą powstać małe, białe kropki. Jest to zjawisko występujące rzadko.


Projektowanie bielizny damskiej z nadrukiem

Oddajemy w Twoje ręce specjalnie przygotowany kreator, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób zaprojektujesz oryginalną bieliznę damską z nadrukiem. Już po kilku minutach będziesz mieć przed sobą wizualizację wymarzonej bielizny damskiej z nadrukiem! W pierwszym kroku wybierz model, rozmiar i kolor bielizny. W bocznym panelu kreatora znajdziesz narzędzia, jakimi możesz pracować przy swoim projekcie. Dajemy Ci możliwość skorzystania z naszych zasobów lub jeśli chcesz - załadowania własnej grafiki, obrazu, zdjęcia czy projektu. Stwórz bieliznę z napisami - mamy do wyboru wiele fontów.

Zainspiruj się naszymi realizacjami

Brakuje Ci pomysłów? Bielizna damska z nadrukiem może być idealnym narzędziem dla wielu humorystycznych nawiązań. Skorzystaj z gotowych motywów lub odwiedź galerię naszych dotychczasowych realizacji – z pewnością znajdziesz w niej wiele inspiracji dla własnych projektów. Pamiętaj, że każdy produkt posiada maksymalny obszar zadruku, który widać na schemacie. Wzór wykraczający poza wskazane pole zostanie automatycznie okrojony podczas nanoszenia druku.
Zaskocz swoich najbliższych, wręczając im odzież z motywami wybranymi specjalnie dla nich! Masz do nas jakieś pytania? Potrzebujesz więcej informacji na temat tego, jak stworzyć koszulki, polo czy też t-shirty z nadrukiem na zamówienie? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Nasze realizacje