.

iPhone

Etui na iPhone XS MAX Etui na iPhone XS MAX
CENA od 15 PLN
Etui na iPhone XS Etui na iPhone XS
CENA od 15 PLN
Etui na iPhone X Etui na iPhone X
CENA od 15 PLN
Etui na iPhone 8 Plus Etui na iPhone 8 Plus
CENA od 15 PLN
Etui na iPhone 8 Etui na iPhone 8
CENA od 15 PLN
Etui na iPhone 7 Plus Etui na iPhone 7 Plus
CENA od 15 PLN
Etui na iPhone 7 Etui na iPhone 7
CENA od 15 PLN
Etui na iPhone 6 S Etui na iPhone 6 S
CENA od 15 PLN
Etui na iPhone 6 Etui na iPhone 6
CENA od 15 PLN
Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

Skorzystaj z naszego sklepu

Szukasz idealnego prezentu? Zaskocz ciekawym pomysłem, fajną grafiką i zaprojektuj etui na telefon z własnym nadrukiem na zamówienie już od jednej sztuki. A może potrzebujesz case na swój telefon? Stwórz własne etui na iPhone i umieść na nim co tylko chcesz! Przygotuj etui razem z T-Drukiem.

Stwórz etui na telefon iPhone z własnym nadrukiem

Ochrona telefonu, którym posługujemy się prawie że non stop to podstawa. Nie chodzi tylko o zabezpieczenie systemu, ale również o ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi w trakcie codziennego korzystania jak np. zarysowania czy pęknięcia. Zwłaszcza, że telefony zastępują nam komputery dorównując ich podzespołom. Warto zadbać o sprawność i wygląd telefonu. Etui na telefon iPhone z własnym nadrukiem to dobry sposób na zadbanie i wyróżnienie swojego telefonu.

Case na telefon iPhone z nadrukiem na zamówienie

W naszym kreatorze w prosty sposób zaprojektujesz swój wymarzony case na telefon iPhone. Już po kilku chwilach otrzymasz gotową wizualizację spersonalizowanego etui na iPhone na zamówienie. W pierwszym kroku wybierz etui zgodne z modelem telefonu, na który chcesz przygotować projekt swojego własnego nadruku. Po przejściu do kreatora, w bocznym panelu znajdziesz przyciski które dadzą Ci możliwość pracy nad swoim projektem nadruku na etui na iPhone. W sekcji obrazy możesz załadować własną grafikę, która zostanie nadrukowana na Twój case na telefon na zamówienie lub skorzystać z umieszczonej tam bazy obrazów. Skorzystaj z naszych szablonów, clipartów, kształtów do przygotowania wymarzonego i wyjątkowego etui na telefon z nadrukiem na zamówienie. Możesz również wstawić swój tekst, który edytujesz i dowolnie dopasujesz do swojego projektu. Po umieszczeniu wybranego przez siebie elementu możesz go edytować (w górnym panelu kreatora znajdziesz odpowiednie narzędzia). Pamiętaj, aby umieszczone przez Ciebie elementy znajdowały się w polu zadruku. Elementy umieszczone poza polem zostaną automatycznie ucięte. Nadruk możemy wykonać maksymalnie na całym obszarze tylnego panela etui na telefon iPhone.
Nasz kreator zapisuję Twoją grafikę w oryginalnym rozmiarze na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc widokiem grafiki widocznej na podglądzie. Grafika jest automatycznie kompresowana by przyspieszyć pracę kreatora T-Druk.

Zainspiruj się - sprawdź nasze realizacje

Brakuje Ci pomysłu? Szukasz inspiracji? Skorzystaj z gotowych motywów lub odwiedź galerię naszych dotychczasowych realizacji. Na pewno znajdziesz tam wiele inspiracji dla Twoich projektów. Prosimy pamiętać, że wzór wykraczający poza pole nadruku zostanie automatycznie ucięty podczas nanoszenia nadruku.

Zaskocz swoje otoczenie, znajomych, najbliższych i podaruj im etui na telefon z własnym nadrukiem na zamówienie. Masz do nas jakieś pytania? Potrzebujesz więcej informacji na temat technologii nadruku, produktu? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci niezbędnych informacji. Masz problem z przygotowaniem swojego projektu na etui na telefon na zamówienie? Napisz do nas! Za dodatkową opłatą otrzymasz pomoc lub gotowy projekt prosto od naszego grafika!

Nasze realizacje