.

Akcesoria tekstylne

Ręcznik 70cm x 50cm Ręcznik 70cm x 50cm
CENA od 40 PLN
Komin Komin
CENA od 20 PLN
Ręcznik 150cm x 96cm Ręcznik 150cm x 96cm
CENA od 60 PLN
Fartuch Fartuch koło barw
CENA od 40 PLN
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)

Skorzystaj z naszego sklepu!

Marzy Ci się wyjątkowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju gadżet z własnym nadrukiem? Masz głowę pełną pomysłów, ale brakuje Ci maszyn , by je zrealizować? Nie zwlekaj! Już teraz możesz stworzyć własny, spersonalizowany projekt w naszym kreatorze, a my dostarczymy Ci gotowy produkt z nadrukiem. 


Nadruk na akcesoriach na zamówienie

Nadruki na odzieży wykonujemy nowoczesną metodą cyfrową DTG, wykorzystujemy również folię flock i flex, dające możliwość uzyskania dodatkowych walorów Twojego projektu. Metoda DTG wkracza na polski rynek, folie zaś znane są dłużej i polegają na wycięciu projektu z folii i przetransferowaniu ich na odzież za pomocą specjalistycznych pras termo-transferowych. Temperatura, ciśnienie oraz nacisk pras są bardzo wysokie, jednak nie uszkadzają materiału. Dzięki tym technikom uzyskujemy trwałe i precyzyjne nadruki, które znajdują się na personalizowanych akcesoriach. Tym samym, Ty otrzymujesz najwyższej jakości produkt z własnym, spersonalizowanym nadrukiem!


Akcesoria tekstylne z własnym nadrukiem

Oddajemy w Twoje ręce specjalnie przygotowany kreator, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób zaprojektujesz oryginalne akcesoria z własnym nadrukiem. Już po chwili możesz mieć przed sobą wizualizację wymarzonego produktu! W pierwszym kroku musisz wybrać model, rozmiar i kolor swojego produktu. W bocznym panelu kreatora znajdują się pozostałe opcje - tam wgrywasz obraz, zdjęcie, grafikę lub wpisujesz tekst, który chcesz umieścić. Masz także możliwość skorzystania z naszych clipartów, zasobów obrazów czy szablonów projektów. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia!

Zainspiruj się naszymi realizacjami

Brakuje Ci pomysłów? Skorzystaj z gotowych motywów lub odwiedź galerię naszych dotychczasowych realizacji – z pewnością znajdziesz w niej wiele inspiracji dla własnych projektów. Pamiętaj, że każdy produkt posiada maksymalny obszar zadruku, który widać na schemacie. Wzór wykraczający poza wskazane pole zostanie automatycznie okrojony podczas nanoszenia druku.

Zaskocz swoich najbliższych, wręczając im prezent z motywami wybranymi specjalnie dla nich! Masz do nas jakieś pytania? Potrzebujesz więcej informacji na temat tego, jak stworzyć koszulki, polo czy też t-shirty z nadrukiem na zamówienie? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci niezbędnych informacji.                

Nasze realizacje