.

Akcesoria dekoracyjne z nadrukiem

Plakat format A0 Plakat format A0
CENA od 45 PLN
Plakat format A1 Plakat format A1
CENA od 38 PLN
Plakat format A2 Plakat format A2
CENA od 30 PLN
Plakat format A3 Plakat format A3
CENA od 25 PLN
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)

Przygotuj dekorację z własnym projektem

W T-Druku dajemy Ci możliwość i narzędzie do stworzenia własnych, wyjątkowych dekoracji. Możesz wykonać je sobie lub bliskim. Podziel się swoją kreatywnością i pokaż, jaki styl lubisz najbardziej. Z nami przygotujesz swój fotoobraz na płycie dibond lub płótnie, zaprojektujesz a my wydrukujemy Twój plakat, nadasz swoim wnętrzom nowego charakteru. Artykuły dekoracyjne z własnym nadrukiem na zamówienie tylko z T-Drukiem.

Jeżeli chcesz przygotować swoją własną dekoracje z nadrukiem na zamówienie, wybierz interesujący Cię model produktu, kolor i wymiar a następnie przejdź do kreatora. W naszym kreatorze znajdziesz narzędzia umożliwiające projektowanie i modyfikacji elementów Twojego projektu. Wykorzystaj nasze zasoby w postaci clipartów, szablonów, wzorów, zdjęć lub załaduj do niego własne. Twórz dekoracje z napisami - mamy wiele ciekawych, dostępnych czcionek.


Sposób płatności, faktura, czas realizacji

W T-Druku wykonujemy zamówienia opłacone z góry. Płatności możesz dokonać na trzy sposoby: przez Przelewy 24, PayPal lub tradycyjny przelew bankowy. Po zaksięgowaniu wpłaty przechodzimy do realizacji projektu. Jeżeli potrzebujesz otrzymać fakturę na swoje akcesoria dekoracyjne z własnym nadrukiem na zamówienie, podczas finalizacji zamówienia wybierz sposób płatności, a w "uwagach do zamówienia" wpisz dane które mają pojawić się na dokumencie. Większość zamówień wysyłamy w ciągu od 1 do 3 dni roboczych. Jeżeli zajdzie potrzeba domówienia wybranego przez Ciebie produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeżeli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru swojego zamówienia, wpisz to w "uwagach do zamówienia".


Twój plik

Nasz kreator obsługuje pliki z rozszerzeniem JPEG, PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Prosimy pamiętać, że im mniejsza rozdzielczość pliku tym jakość nadruku również będzie mniejsza. W wyniku czego finalny wygląd produktu może być niesatysfakcjonujący. W momencie, gdy grafika posiada nieregularne, kolorystyczne tło będziesz miał możliwość usunąć go za pomocą prostych, darmowych programów takich jak Gimp. Jeżeli użycie ich sprawi Ci trudność napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą pomożemy przygotować Ci projekt.


Sprawdź nasze realizacje

Szukasz pomysłu? A może jesteś ciekaw, jak nadruki wyglądają na produktach? Odwiedź nasze dotychczasowe realizacje, zainspiruj się i zaspokój swoją ciekawość. Pamiętaj, że każdy produkt posiada maksymalny obszar, na jakim możemy wykonać nadruk - jest on ujęty w kreatorze. Grafika lub projekt wykraczające poza obszar zadruku zostaną ucięte. Wywołaj uśmiech i zachwyt, obdarowując bliskich prezentami z motywami przygotowanymi specjalnie dla nich. Masz do nas jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o produktach, technikach znakowania? Nie czekaj - skontaktuj się z nami.

Nasze realizacje