.

Fotoobraz na płótnie

Płótno 90x60 cm Płótno 90x60 cm
CENA od 170 PLN
Wyświetlono: 16 do 16 z 16 (2 stron)

FOTOOBRAZ NA PŁÓTNIE - WYJĄTKOWA DEKORACJA

Nasza propozycja nadruku na płótnie, to współczesny sposób na zachowanie wspomnień jak i udekorowanie wnętrza na długie lata. Jest to także świetna propozycja prezentu – zaskocz bliską Ci osobę wielkością,  pomysłem a przede wszystkim oryginalnością. Prócz umieszczenia zdjęcia w naszym kreatorze masz także możliwość edycji – umieszczenia tekstu lub clipartów, kształtów. Dzięki temu prócz samej grafiki Twój obraz może nabrać ciekawego, unikatowego charakteru.


WŁASNY FOTOOBRAZ NA PŁÓTNIE NA ZAMÓWIENIE

Zanim rozpoczniesz projekt w naszym kreatorze, wybierz interesujący Cię wymiar fotoobrazu z własnym nadrukiem na zamówienie. Następnie przejdź do kreatora by rozpocząć projektowanie swojego własnego fotoobrazu. W kreatorze znajdziesz narzędzia umożliwiające edycję i dodanie obiektów do Twojego projektu. Wykorzystaj dostępne zasoby - szablony, cliparty, zdjęcia, kształty lub załaduj własne zdjęcie albo gotowy projekt. Nasz kreator obsługuje pliki w  formatach: JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Nadrukujemy na płótnie każdy przesłany przez Ciebie plik. Należy jednak pamiętać, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki zmniejsza się także jakość nadruku przez co ostateczny efekt może być niesatysfakcjonujący.


Zainspiruj się!

Chcesz zaprojektować fotoobraz, który zapadnie w pamięci Twoich gości? A może poszukujesz prezentu, który będzie niezapomniany i wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej? Odwiedź galerię naszych realizacji. Sprawdź, jak prezentują się nadruki na produktach i zainspiruj się projektami naszych Klientów. Jeżeli masz problem z przygotowaniem projektu - napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą otrzymasz pomoc naszego grafika.


POTRZEBUJESZ NIETYPOWEGO WYMIARU?

Potrzebujesz wydruku na płótnie w innej wielkości niż dostępne w ofercie? Skontaktuj się z nami drogą mailową – biuro@tdruk.pl – lub wypełnij formularz dostępny na stronie głównej „SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI”. Wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Nasze realizacje