.

Ręcznik 70cm x 50cm


kolory

O produkcie

Ręcznik 70cm x 50cm

RĘCZNIK 70CM X 50CM


Zaprojektuj swój ręcznik razem z nami! Ręcznik wykonany z miękkiej bawełny i poliestru dzięki czemu jest przyjemny w dotyku. Wewnętrzna strona to bawełna frotte, miękka i przyjemna dla skóry, charakteryzująca się doskonałą chłonnością. Zewnętrzna strona 100% poliester przeznaczony na nadruk. Nadruk jest wykonany na całej powierzchni ręcznika dzięki czemu jest możliwość wykonania nadruku full-print. Idealny spersonalizowany gadżet do klubu sportowego, na siłownie czy pamiątka z wakacji lub jako prezent dla bliskiej osoby.

  • 100% poliester
  • Wymiary: 70cm x 50cm
  • Technika nadruku: termotransfer
  • Gramatura 300g/m2


ZAPROJEKTUJ RĘCZNIK W T-DRUK- INFORMACJE PODSTAWOWE


Po lewej stronie kreatora znajduję się tabela kolorów oraz ilość stron możliwych do zadrukowania na wybranym produkcie. Po prawej stronie znajduję się tabela rozmiarów dla wybranych produktów i ilość produktów - wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia naciskając plus + przy odpowiednim rozmiarze lub ilości. Powyżej tej tabeli znajdują się funkcje do spersonalizowania i załadowania własnego zdjęcia/grafiki. Na widocznym produkcie jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta.
Aby zmienić produkt, wystarczy nacisnąć przycisk "zmień produkt" nad tabelą kolorów. Po przejściu do nowego produktu projekt zostanie automatycznie przeniesiony. Jeżeli nie chcesz tego samego nadruku, wystarczy nacisnąć na żółtym pasku "x - nowy projekt". Obrazek, który umieszczasz na swoim produkcie jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk.


INFORMACJE PODSTAWOWE - CZAS REALIZACJI, FAKTURA

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi 1-3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.


Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia". Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia" wpisz swój NIP.


INFORMACJE TECHNICZNE - TWÓJ PLIK

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, czapki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać, że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.