.

Huawei

Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)

Skorzystaj z naszego sklepu

Zaprojektuj i zamów swoje własne, niepowtarzalne i wyjątkowe etui z nadrukiem na telefon Huawei według Twojego pomysłu. Szukasz pomysłu na prezent? Case z własnym nadrukiem to strzał w dziesiątkę - prezent nowoczesny, oryginalny i przydatny. Sprawdź, na jakich etui (wg modelu telefonu) nadrukujemy Twój projekt, wybierz odpowiedni model i daj się ponieść fantazji w naszym kreatorze.


Etui na telefon Huawei z własnym nadrukiem

Po wybraniu odpowiedniego etui, przejdź DO KREATORA. To tam przygotujesz projekt nadruku swojego własnego, personalizowanego etui na telefon Huawei. W panelu bocznym znajdziesz narzędzia, które umożliwią Ci pracę nad projektem etui na telefon Huawei z nadrukiem - szablony, cliparty, obrazy, tekst, kształty, warstwy. W OBRAZY możesz załadować wcześniej przygotowany projekt lub zalogować się do swojego konta na facebook'u czy instagramie i skorzystać z udostępnionych przez Ciebie zdjęć. Zachęcamy do skorzystania z naszych zasobów clipartów, szablonów, kształtów. Na swoim etui możesz też umieścić tekst, który dzięki panelowi TEKST w kreatorze, w łatwy sposób spersonalizujesz i dostosujesz do swojego projektu. Mamy w bibliotece ponad 850 różnych czcionek - każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotuj wyjątkowy projekt swojego etui na Huawei i spraw radość sobie lub bliskim.


Case na telefon huawei z nadrukiem na zamówienie

Zadbaj i zabezpiecz swój telefon Huawei. Prócz zagrożeń ze strony cyfrowej, Twój telefon narażony jest na uszkodzenia mechaniczne powstałe w trakcie codziennego użytkowania. Prócz tego, etui na telefon Huawei ze spersonalizowanym nadrukiem to dobry sposób na wyróżnienie się wśród kolegów, znajomych, współpracowników czy kontrahentów.


Etui na telefon Huawei na zamówienie z nadrukiem

Garść informacji dotycząca procesu realizacji zamówienia personalizowanego etui na telefon Huawei. Realizujemy zamówienia na case z własnym nadrukiem opłacone z góry. Czas realizacji zamówienia w firmie T-Druk to około 1 - 3 dni robocze. W przypadku braku produktu na magazynie, czas na realizację zamówienia może się wydłużyć - towar musi zostać dostarczony z hurtowni. Jeżeli potrzebujesz na swoje etui na telefon Huawei z nadrukiem fakturę, wypełnij odpowiednie pola w formularzu przy składaniu zamówienia. Jeżeli zależy Ci na konkretnym terminie realizacji, napisz to nam w "uwagach do zamówienia", zadzwoń lub napisz maila. Zawsze możesz odwiedzić nas osobiście w naszej siedzibie - jesteś mile widziany!

Garść informacji dotycząca plików i projektów, które udostępniasz do naszego kreatora. Nasz kreator obsługuje pliki w rozszerzeniach: JPEG, PNG, SVG. Najlepiej, aby były one w rozdzielczości 300 DPI. Pamiętaj, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI, zmniejsza się również jakość nadruku. Jeżeli nie jesteś pewny swojego pliku, napisz do nas lub zadzwoń!

Aby samemu sprawdzić ilość DPI pliku, najedź na niego myszką, wciśnij prawy przycisk i z listy akcji wybierz "Właściwości". W karcie "Szczegóły" będziesz miał uwzględniony rozmiar pliku w DPI bądź w pikselach.

Twój plik jest automatycznie kompresowany i zapisywany w oryginalnym rozmiarze na naszym serwerze, nie przejmuj się więc jego jakością widoczną na podglądzie. Robimy to, by przyspieszyć pracę T-Drukowego kreatora.


Zainspiruj się

Szukasz inspiracji? Ciekawych pomysłów? A może masz głowę przepełnioną pomysłami, ale nie wiesz jak wyglądają produkty z gotowym nadrukiem? Sprawdź galerię naszych realizacji!

Nasze realizacje