.
 • Bokserki

Bokserki


kolory

Dane techniczne

Bokserki

Bokserki z własnym nadrukiem świetnie sprawdzą się jako prezent okazjonalny,

 • 155 g/m² (White: 150g/m²),
 • 95% bawełna, 5% elastan,
 • Dopasowane spodenki,
 • Elastyczny pas,
 • Dostęp z przodu,

Rozmiarówka

S
M
L
XL
XXL
Szerokość w pasie 31 34 37 40 43
Długość boku 31.5 33 34.5 36
37.5

Możesz porównać nasze rozmiary z produktem, który już posiadasz.

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

O produkcie

Bokserki

Uwaga! Rozmiar 2XL oraz S posiada słabą dostępność w naszej hurtowni. Przed zakupem napisz do nas z zapytaniem uwzględniając konkretny kolor i rozmiar produktu.
Proszę pamiętać o tym, że maksymalne pole zadruku to 10 cm x 14 cm. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanej przez nas bieliźnie.

Drukujemy na bokserkach firmy Fruit of the Loom.

Właściwości naszych bokserek:

 • 155 g/m² (White: 150g/m²),
 • 95% bawełna, 5% elastan,
 • Dostęp z przodu,
 • Elastyczny pas
 • Dopasowane spodenki
 • Nowoczesny krój


Zaprojektuj bieliznę w T-druk- informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych bokserek, niżej rozmiarów – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznej bieliźnie jest uwzględniony obszar zadruku - grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek, który umieszczasz na swoich bokserkach jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.
Termin realizacji zamówienia na bokserki męskie z własnym nadrukiem w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni robocze.
Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - nadruk

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Bokserki ze świeżo wykonanym nadrukiem mogą być sztywne i mogą posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Wykonanie nadruku na kolorowych bokserkach wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych, białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.


Informacje techniczne - zadruk

Należy pamiętać, że maksymalna wielkość nadruku wynosi 10x14 cm.
W efekcie, jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi bokserek, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Bokserki z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C na lewej stronie.


Informacje techniczne - twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, bokserki, torby itd. każdy plik, przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku. Przez to ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.


Jeśli realizujesz nadruk na bieliźnie białej lub czarnej, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze bielizny, to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych, darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.