.
  • Etykieta na wino - 10 sztuk

Etykieta na wino - 10 sztuk


kolory

Dane techniczne

Etykieta na wino - 10 sztuk

Wykonaj swoją własną etykietę na wino i wpraw w szok swoich znajomych. Wino ze spersonalizowaną etykietą to doskonały pomysł na prezent, na reklamę, lub upominek dla klienta.

  • Wymiary:ok. 8 x 10 cm,
  • Ilość: zestaw 10 sztuk,
  • Technologia druku: Eco-Solvent

Wymiary

8 x 10 cm

O produkcie

Etykieta na wino - 10 sztuk

Zaprojektuj swoją własną etykietę na wino. Zaskocz swoich znajomych podając Wasze ulubione wino o nietypowym wyglądzie butelki.


Właściwości naszych etykiet na wino:

  • Wymiary - ok 8 x 10 cm,
  • Ilość - 10 sztuk
  • Technologia druku - Eco-solvent
  • Nie sprzedajemy butelek z winem


Zaprojektuj swoją etykietę na wino - informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się pasek z narzędziami do tworzenia projektu. Możesz tam załadować gotową grafikę oraz ją edytować – nałożyć tekst lub skorzystać z naszych szablonów. Na widocznej etykiecie na wino z nadrukiem na zamówienie został uwzględniony obszar zadruku – grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta w trakcie nadruku. Obrazek, który umieszczasz na swojej etykiecie na wino jest automatycznie kompresowany, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na etykiety na wino z własnym nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni roboczych. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - Twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości min. 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby, etykiety itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Jeśli potrzebujesz naklejek - etykiet na wino w innym rozmiarze - śmiało pisz, dzwoń lub odwiedź nas. Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu projektu lub masz problem ze swoim plikiem, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą otrzymasz naszą pomoc!