.
 • Fartuch

Fartuch


kolory

Dane techniczne

Fartuch

Idealny prezent zarówno dla mistrzów, jak i amatorów gotowania. Spersonalizowany fartuszek sprawi, że codzienne gotowanie stanie się przyjemnością.

 • 280 g/m²,
 • 100% bawełna,
 • Klamry na szyi do regulacji,
 • Naszyta kieszeń,
 • Lekki i funkcjonalny,
 • Wymiary: 71cm x 85cm,
 • Taśma jodełkowa na karku,
 • Naszyta kieszeń - kangurka

Rozmiary

Jeden rozmiar

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

O produkcie

Fartuch

Przed zakupem napisz do nas z zapytaniem, uwzględniając konkretny kolor produktu.

Proszę pamiętać o tym, że maksymalne pole zadruku to 35cm x 40cm. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanych przez nas fartuchach.

Drukujemy na fartuchach firmy jassz bags towels bistro

Właściwości naszych fartuchów:

 • 200g/m2
 • 100% bawełna
 • Naszyta kieszeń
 • Klamry na szyi do regulacji
 • Lekki i funkcjonalny
 • Wymiary: 71cm x 85cm

Zaprojektuj fartuch w T-druk- informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych fartuchów – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznym fartuchu jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek, który umieszczasz na swoim fartuchu jest automatycznie kompresowany tak, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie. Fartuch kucharski z nadrukiem jest idealny dla domowych mistrzów kuchni.


Informacje techniczne - nadruk

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Fartuch z nadrukiem, który jest świeżo wykonany może być sztywny i może posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Wykonanie nadruku na fartuchu kolorowym wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.
Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz swój NIP.


Informacje techniczne - zadruk

Należy pamiętać że maksymalna wielkość nadruku wynosi 35x40cm.
W efekcie, jeśli fartuch z nadrukiem na projekcie graficznym w naszym kreatorze będzie sięgać od krawędzi do krawędzi to zostanie on skorygowany. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Fartuch z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C na lewej stronie.


Informacje techniczne - twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać, że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.
Jeśli realizujesz nadruk na fartuchu białym lub czarnym, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze fartucha, to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.