.
 • Komin

Komin


kolory

Dane techniczne

Komin

Komin z własnym nadrukiem pomoże zadbać Ci o zdrowie w Twoim stylu! Zadbaj również o swoich najbliższych i podaruj im komin, na którym umieścisz co tylko chcesz.

 • Wymiary: 25 cm x 50 cm;
 • Materiał: poliester,
 • Gramatura: 130 g/m2,
 • Komin nie posiada szwów,
 • Kolor: czarny lub biały,
 • Technologia nadruku: termotransfer (sublimacja),
 • Produkt Polski,
 • Tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex,

Wymiary

25 cm x 50 cm

Temperatura praniaMożna prać w pralce

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

O produkcie

Komin

Właściwości naszych kominów:

 • Wymiary: 25 cm x 50 cm,
 • Gramatura: 130 g/m2
 • Materiał: Poliester,
 • Kolor: biały lub czarny,
 • Technologia nadruku: sublimacja (termotransfer),
 • Tkanina z certyfikatem Oeko-Tex,
 • Nie posiada szwów,
 • Produkt Polski;


Komin z własnym nadrukiem

Zadbaj o siebie i swoich bliskich! Komin z własnym nadrukiem to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych szalików. Ciepłe, otaczają naszą szyję z każdej strony chroniąc ciało przed utratą temperatury i wpływem zimnego powietrza i wiatru. Warto zadbać o zdrowie! A dzięki T-Drukowi, komin z własnym nadrukiem zrobi to z klasą i stylem - jakim tylko sobie wymarzysz. Kominem możesz też zasłonić swoje usta i nos dbając o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i Twojego otoczenia. Komin z własnym nadrukiem na zamówienie można prać w pralce. Komin z nadrukiem to idealny i niezbędny towarzysz podczas aktywności fizycznych jak bieganie, jazda na nartach czy snowboardzie. Planujesz wspólny wyjazd w góry ze znajomymi, a może ze swoją klasą? Zaprojektuj i zamów dla wszystkich znajomych komin z nadrukiem według Twojego projektu i pomysłu. Komin z własnym nadrukiem to również bardzo dobry ruch marketingowy dla firm - możesz zadbać o zdrowie swoich pracowników jednocześnie umieszczając na kominie logo firmy lub podarować w prezencie swoim klientom lub kontrahentom.


Komin z nadrukiem na zamówienie

Po przejściu do kreatora, po lewej stronie kreatora T-Druk wybierz parametry odpowiadające Twojemu zamówieniu na komin z własnym nadrukiem. Następnie, znajdziesz przyciski dające możliwość umieszczenia elementów na Twoim projekcie. Znajdziesz tam nasze zasoby w postaci clipartów, szablonów, zdjęć, kształtów – możesz użyć ich w swoim projekcie albo załadować gotowy projekt, zdjęcie w sekcji obrazy. Możesz również wpisać własny tekst i umieścić go w projekcie, a my nadrukujemy go na Twój komin z nadrukiem na zamówienie. Po wybraniu elementu, u góry kreatora znajdziesz przyciski dające możliwość edytowania i modyfikacji wybranego elementu Twojego projektu nadruku na komin na zamówienie.

Wszystkie elementy użyte do Twojego projektu znajdziesz w sekcji warstwy. Na widocznym podglądzie komina został uwzględniony obszar zadruku. Grafiki, elementy lub projekty umieszczone poza ten obszar zostaną automatycznie ucięte w trakcie realizacji zamówienia. Obrazek, który umieszczasz na swoim kominie jest automatycznie kompresowany tak, aby przyspieszyć pracę kreatora T-Druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widocznej na podglądzie.


Informacje techniczne - czas realizacji, faktura

Realizujemy zamówienia na komin z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-Druk wynosi 1-3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-Druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wypełnij wymagane dane przy składaniu zamówienia.


Informacje techniczne - Twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG,PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na maseczki, koszulki, bluzy, torby, kominy itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Potrzebujesz pomocy ze swoim projektem? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Za dodatkową opłatą otrzymasz pomoc ze swoim projektem.