.
 • Koszulka damska Polo

Koszulka damska Polo


kolory

Dane techniczne

Koszulka Polo

Produkt o eleganckim i sportowym fasonie. Doskonały wybór do nadruków w większej ilości np. do firmy lub na rodzinny zjazd. Doskonały wybór na elegancki i zarówno luźny outfit.

 • 180 g/m²,
 • 100% bawełna niekurczliwa ring-spun (pique),
 • Heather grey: 90% bawełna, 10% wiskoza,
 • Wzmocniona plisa z dwoma guzikami w kolorze koszulki,
 • Boczne szwy,
 • Krótkie rękawy,
 • Klasyczny krój.

Rozmiarówka

XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
A 61 62.5 64 65.5 67 68.5 70
B 41 44 47 50 53
56 59

Możesz porównać nasze rozmiary z produktem który już posiadasz.

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

wymiary koszulek

O produkcie

Koszulka damska Polo

Uwaga! Rozmiar 3, 4, 5 XL oraz XS posiada słabą dostępność w naszej hurtowni. Przed zakupem napisz do nas z zapytaniem uwzględniając konkretny kolor produktu.
Proszę pamiętać o tym, że maksymalne pole zadruku to 35 x 40 cm. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanych przez nas koszulkach.

Drukujemy na koszulkach firmy   B&C.

Właściwości naszych koszulek:

 • 180 g/m²
 • 100% bawełna, niekurczliwa, ring-spun (piqué)
 • wzmocniona plisa z dwoma guzikami
 • guziki w kolorze koszulki
 • krótkie rękawy
 • boczne szwy


Zaprojektuj koszulkę w T-druk- informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych poduszek, niżej rozmiarów – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznej koszulce jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek, który umieszczasz na swojej koszulce jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje techniczne - nadruk

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Koszulki polo damskie ze świeżo wykonanym nadrukiem mogą być sztywne i mogą posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Wykonanie nadruku na koszulce kolorowej wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.

Jeżeli chciałbyś, aby Twoja koszulka polo damska lub męska była oznakowana haftem napisz do nas maila, zadzwoń od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00 lub odwiedź nas w naszej siedzibie (w podanych godzinach) – uzyskasz więcej informacji o kosztach i realizacji koszulki polo z haftem.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.
Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz swój NIP.


Informacje techniczne - zadruk

Należy pamiętać że maksymalna wielkość nadruku wynosi 35x40cm.
W efekcie, jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi koszulki, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Koszulkę z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C na lewej stronie.


Informacje techniczne - twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać, że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.


Jeśli realizujesz nadruk na koszulce białej lub czarnej, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze koszulki to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.