.
 • Koszulka dziecięca sportowa

Koszulka dziecięca sportowa


kolory

Dane techniczne

Koszulka dziecięca sportowa

Koszulka przygotowana z myślą o aktywnościach Twojego dziecka. Oddychająca, lekka i przewiewna - doskonale sprawdzi się na treningi, lekcje w-fu i wydarzenia sportowe.

 • 130 g/m²,
 • 100% poliester - tkanina siatkowa Eye Bird,
 • Reglanowe rękawy,
 • Płaskie szwy,
 • Taśma wzmacniająca na karku,
 • Szybkoschnący, lekki i oddychający materiał.

Rozmiarówka

3/4 l.
5/6 l.
7/8 l.
9/11 l.
A 46 50 56 61
B 32 36 40 42

Możesz porównać nasze rozmiary z produktem, który już posiadasz.

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 40°C

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

wymiary koszulek

O produkcie

Koszulka dziecięca sportowa

Proszę pamiętać o tym, że maksymalne pole zadruku to 35,5x40,5 cm. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanych przez nas koszulkach.

Drukujemy na koszulkach firmy   SPIRO.

Właściwości naszych koszulek:

 • 130 g/m²,
 • 100% poliester (tkanina siatkowa Eye Bird),
 • Szybkoschnący i oddychający materiał,
 • Reglanowe rękawy,
 • Wzmacniająca taśma na karku;


Zaprojektuj koszulkę w T-druk - informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych koszulek, niżej rozmiarów – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznej koszulce jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek który umieszczasz na swojej koszulce jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.
Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - zadruk

Należy pamiętać że maksymalny obszar zadruku wynosi 35,5x40,5 cm.
W efekcie jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi koszulki, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach.


Informacje techniczne - twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG,PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać twoim wymaganiom.


Jeśli realizujesz nadruk na koszulce białej, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze koszulki to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.