.

Notes A5


kolory

O produkcie

Notes A5

Stwórz spersonalizowany, wyjątkowy notes A5 razem z T-Drukiem. Zaprojektuj okładkę, która podkreśli osobowość Twoją lub osoby, którą nim obdarujesz.

Właściwości naszych notesów A5:

  • Materiał: ekoskóra, papier,
  • Wymiary: 139 x 87 x 14 mm,
  • Nadruk UV,
  • Kartki w linię.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na notesy z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - Twój plik

Obrazek który umieszczasz na swoim notesie jest automatycznie kompresowany, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, notesy, puzzle itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Jeśli realizujesz nadruk na notesie białym lub czarnym, a twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze notesu, zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.