.

Podkładka pod myszkę 60x40 cm


kolory

O produkcie

Podkładka pod myszkę 60x40 cm

Właściwości naszych podkładek:

  • Wymiary podkładki – 60x40 cm
  • Antypoślizgowa guma podłoża zapewnia stabilizację podkładki podczas użytkowania.
  • Powierzchnia przygotowana z polimeru zaprojektowana specjalnie tak, by poprawić sterowanie myszką
  • Trwały, bardzo szczegółowy nadruk pozwoli na długo cieszyć się produktem.
  • Zaokrąglone rogi


Zaprojektuj swoją podkładkę - informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się pasek z narzędziami do tworzenia projektu. Możesz tam załadować gotową grafikę oraz ją edytować – nałożyć tekst lub skorzystać z naszych szablonów. Na widocznej podkładce uwzględniony jest obszar zadruku – grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta w trakcie nadruku. Obrazek, który umieszczasz na swojej poduszce jest automatycznie kompresowany, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na podkładki z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni roboczych. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - Twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości min. 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Jeśli realizujesz nadruk na podkładce, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze podkładki to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy twoja grafika posiada nieregularne, kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych, darmowych programów takich jak Gimp. Jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.