.
  • Poduszka 40x40 cm

Poduszka 40x40 cm


kolory

Dane techniczne

Poduszka

Zmień swoje wnętrze dzięki poduszkom z własnym nadrukiem. Jest to też doskonały pomysł na prezent - wywołaj uśmiech na twarzy obdarowywanego umieszczając tam np. Wasze wspólne zdjecie ze śmiesznym podpisem. Zachowaj wspomnienia na dłużej w nietypowej formie.

  • Gramatura: 85g,
  • Wymiary: 40x40 cm,
  • Materiał: 100% poliester,
  • Waga poduszki: 30 dag.

Wymiary

40x40 cm

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

wymiary poduszka

O produkcie

Poduszka 40x40 cm

Poszewka poduszki z wypełnieniem

Właściwości naszej poduszki, na której nadrukujemy co tylko zechcesz:

  • Gramatura: 85g
  • Wymiary: 40x40 cm
  • Materiał: 100% poliester
  • Wypełnienie z włókna poliestrowego
  • Waga poduszki: 30 dag

Zaprojektuj swoją poduszkę w T-Druk - informacje podstawowe:

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych poduszek – wybierz parametry właściwe dla Twojego projektu. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznej poduszce uwzględniony został obszar zadruku. Grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta w trakcie nadruku. Obrazek, który umieszczasz na swojej poduszce jest automatycznie kompresowany po to, by przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura:

Realizujemy tylko zamówienia na poduszki z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swoje poduszki 40x40 z nadrukiem, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - Twój plik:

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości min. 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku przez co ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Jeśli realizujesz nadruk na poduszce, a twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze poduszki, zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.