.
  • Puzzle 120 elementów

Puzzle 120 elementów


kolory

Dane techniczne

Puzzle 120 elementów

Puzzle z Twoim własnym, indywidualnym nadrukiem. Umieść na nich co tylko chcesz i umil sobie czas i zabawę, ukłądając autorskie puzzle.

  • Wymiary puzzli– ok. 30 x 20 cm
  • Ilość elementów - 120
  • Materiał: tektura + materiał poliestrowy

Wymiary

30 x 20 cm

O produkcie

Puzzle 120 elementów

Wykonaj swoje własne puzzle. Puzzle z 80 elementami z Twoim oryginalnym pomysłem. Stwórz niezapomniany prezent, uwiecznij wspomnienia w nietypowy sposób umieszczając np. zdjęcia z wakacji, z ważnych wydarzeń czy uroczystości. Prócz uśmiechu możesz liczyć na wiele godzin doskonałej zabawy.


Właściwości naszych puzzli:

  • Wymiary puzzli– ok. 14 x 20 cm
  • Ilość elementów - 80
  • Materiał: tektura + materiał poliestrowy


Zaprojektuj swoje puzzle - informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się pasek z narzędziami do tworzenia projektu. Możesz tam załadować gotową grafikę oraz ją edytować – nałożyć tekst lub skorzystać z naszych szablonów. Na widocznych puzzlach został uwzględniony obszar zadruku – grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta w trakcie nadruku. Obrazek, który umieszczasz na swoich puzzlach jest automatycznie kompresowany, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na puzzle z własnym nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni roboczych. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - Twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości min. 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Jeśli realizujesz nadruk na puzzlach, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze puzzli to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy Twoja grafika posiada nieregularne, kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych, darmowych programów takich jak Gimp. Jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.