.

Wycieraczka 45 cm x 75 cm


kolory

O produkcie

Wycieraczka 45 cm x 75 cm

Właściwości naszych wycieraczek:

  • Wymiary dywanika: 45 cm x 75 cm,
  • Grubość: około 5 mm,
  • Materiał wierzchni: poliester,
  • Spód: antypoślizgowy spód, zapewnia stabilizację podczas użytkowania,
  • Świetnie zatrzymuje zanieczyszczenia z podeszwy butów,
  • Wyraźny, bardzo szczegółowy nadruk,


Zaprojektuj wycieraczkę 45 cm x 75 cm w T-Druk

Po lewej stronie kreatora T-Druk znajduje się tabela kolorów naszych wycieraczek z własnym nadrukiem, niżej ilość zamówionego produktu – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznej wycieraczce uwzględniony jest obszar zadruku - grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek, który umieszczasz na swojej wycieraczce jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-Druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.
Termin realizacji zamówienia w firmie T-Druk wynosi około 1 - 3 dni robocze.
Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-Druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - nadruk

Wycieraczka z własnym nadrukiem zadrukowywana jest za pomocą sublimacji. Wykonanie takiego nadruku wymaga wgrzania nadruku przy pomocy wysokiej temperatury.


Informacje techniczne - twój plik

Nasz kreator T-Druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na wycieraczki, koszulki, bluzy, torby itd. każdy plik, przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku. Przez to ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.


Jeśli realizujesz nadruk na bluzie białej lub czarnej, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze bluzy, to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych, darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.