.

15 pomysłów na oryginalne napisy na koszulki na każdą okazję

15 pomysłów na oryginalne napisy na koszulki na każdą okazję

Kreatywność to zdecydowanie coś, co przydaje się nie tylko w pracy, ale również po to, by zaskakiwać bliskich. Wybierając oryginalne T-shirty z nadrukami wymyślonymi samodzielnie, można na co dzień prezentować się światu jako osoba z humorem i dystansem do siebie. Co napisać na koszulce, aby jak najlepiej wyrazić przy jej pomocy swoją osobowość? Oto 15 ciekawych propozycji. Wykorzystaj którąś z nich, by sprawić sobie lub bliskiej osobie przyjemność!

Humorystyczne teksty, które możesz umieścić na samodzielnie zaprojektowanej koszulce:

 1. „I'd much rather eat pasta and drink wine than be a size zero”. To cytat z Sophie Loren, który idealnie pasuje do kobiet, które lubią z dystansem podchodzić do własnej krągłej sylwetki. Jeśli chcesz, aby wszyscy wreszcie dali spokój komentarzom na temat Twojej sylwetki, nie zastanawiaj się dłużej, co napisać na koszulce! Niech wszyscy wiedzą, że bardziej cenisz sobie swoje dobre samopoczucie niż przesadnie smukłą sylwetkę. I umiesz o tym napisać!
 2. „Nie chce mi się z tobą gadać”. To jeden z (wielu!) kultowych cytatów z nie mniej kultowego filmu Psy, który może dosadnie opisać Twój nastrój. Jaki napis na koszulce wykonać, aby dać znać wszystkim dookoła, że to zdecydowanie nie jest Twój dzień na pogaduchy? Właśnie taki!
 3. „This is my selfie T-shirt” – napisy na koszulki w odbiciu lustrzanym to idealny prezent dla „królowej (lub króla) selfies”. Dzięki nim możesz zaprezentować się w bluzce z doskonale widocznym drukiem bez efektu lustra, który psuje wszystkie zdjęcia z literami na ubraniach. Z kolei prezentując się w takim T-shircie nadrukiem w tłumie, pokazujesz wszystkim, jak duży masz dystans do tego, że po prostu kochasz robić sobie fotki!
 4. „Jestem informatykiem/inżynierem/prawnikiem” – takie napisy na koszulkach to świetny sposób, żeby wszyscy widzieli, z kim mają do czynienia, byś nie musiał każdemu z osobna tłumaczyć!
 5. „WTF Where’s The Food” – taki oryginalny napis na T-shrcie warto sprawić osobie, która ciągle mówi o jedzeniu. A może to Ty jesteś tą osobą? Proszę, oto pomysł, co napisać na koszulce!
 6. „Whatever” – idealny nadruk dla luzaka, który dzięki temu T-shirtowi nie będzie musiał odpowiadać na niezwykle nużące pytania typu „co chcesz na obiad?”, „Co dziś robimy?”. Cokolwiek jako odpowiedź na wszystko.
 7. „Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne… tam gdzie chcą!”. To doskonały napis pasujący nie tylko na wieczór panieński, ale również na każdą inną okazję, podczas której masz ochotę lekko zaakcentować to, że można się z Tobą świetnie bawić.
 8. „Jeśli możesz przeczytać ten tekst, to znaczy, że stoisz zbyt blisko mnie”. Taki T-shirt z pewnością powstrzyma niejednego natręta od wchodzenia w Twoją strefę komfortu!
 9. „Człowieku, nie bądź takim materialistą, trzeba się wyluzować”. Jeśli jesteś fanem polskich komedii, to takiego T-shirtu nie może zabraknąć w Twojej garderobie!
 10. „Just a random shirt” – ot, taka sobie zwyczajna koszulka z zupełnie przypadkowym napisem. Wkładasz ją, aby pokazać, że masz luźny stosunek do tego, co akurat masz na sobie. I wcale nie zastanawiałeś się, co dzisiaj na siebie włożyć, a już na pewno nie poświęcałeś czasu na to, by taki emblemat wyprodukować w drukarni online!
 11. Grill Master… – możesz wstawić tu dowolne imię i sprezentować taki T-shirt komuś, kto zawsze, na każdym barbecue staje „przy sterach”, czyli przy ruszcie, i dba o to, by nikomu nie zabrakło mięsiwa i warzyw.
 12. „Nie umiem śpiewać” – to idealny napis na koszulkę dla miłośnika karaoke, który na wszelki wypadek zabezpiecza się przed wygwizdaniem.
 13. „Nie rozumiem” w kilku językach. To pomysł na T-shirt dla podróżnika, który nie chce być pytany o drogę przez obcokrajowców.
 14. A skoro już przy językach jesteśmy – „I speak Polish. What’s your superpower?”. Bo można nie być lingwistą ani nie umieć się porozumiewać w kilku językach obcych, gdy zna się polski. Wystarczy, że umiesz napisać „gżegżółka”.
 15. „Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem”. Jakby mało było propozycji T-shirtów dla introwertyków w naszym zestawieniu, prezentujemy taki, który sprawi, że nikt nie będzie Cię zaczepiał. No, chyba że po to, aby spytać, skąd dorwałeś taką koszulkę.

Jak wymyślić niebanalny napis na koszulce?

Nie jest prawdą, że kreatywność to coś, co się ma lub nie. Każdy z nas może użyć swojej wyobraźnie i stworzyć oryginalne napisy na koszulkach, a następnie dawać je w prezencie znajomym lub nosić samemu. Pomyśl o cechach, które chcesz wyeksponować u siebie lub danej osoby, przypomnij sobie, który z ciekawych cytatów z filmów czy seriali idealnie by je przedstawił, i działaj! Możesz też stworzyć samodzielnie nadruk i dodać do niego prostą grafikę, na przykład „I love pierogi”, i wręczyć ją zagranicznemu przyjacielowi zachwyconemu polską kuchnią. Wbrew pozorom nie jest tak trudno wpaść na naprawdę fajny pomysł!

Dlaczego warto używać koszulek z samodzielnie zrobionymi napisami?

Modne logo znanej marki czy też ubrania z grafiką, które można dostać w każdej sieciówce – to niestety nie sprawia, że wygląda się zbyt oryginalnie. Jeśli napis na piersi ma Cię wyróżnić z tłumu, to musi być on po prostu jedyny w swoim rodzaju – bo Ty go napisałeś! Koszulki możesz nosić na wiele różnych okazji albo po prostu, aby wyrazić swój aktualny nastrój. O ile T-shirty tego rodzaju nie służą do bezpośredniej komunikacji, to w bardzo ciekawy sposób pozwalają uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej Twojej osobowości, przywar czy upodobań, nawet osobom postronnym.

Jak zrobić napis na koszulce?

To bardzo proste! Wystarczy zajrzeć na stronę dobrej drukarni online TDruk , a następnie skontaktować się z nią przez formularz, w którym opiszesz szczegóły zamówienia, czyli co konkretnie ma się znaleźć na T-shircie, jaki ma być jego kolor i rozmiar, i co na niej napisać. Potem cierpliwie czekasz na kuriera ze swoim zamówieniem i już – możesz nosić naprawdę niebanalne ubrania na co dzień, zmieniając je w zależności do własnych preferencji czy nastroju. Sprawdź, jakie to proste – zamów swoją pierwszą koszulkę online i ciesz się możliwością jeszcze lepszego eksponowania siebie samego (lub siebie samej) w kolorowych ubraniach na co dzień!