.
 • Bluza męska na zamek

Bluza męska na zamek


kolory

Dane techniczne

Bluza na zamek

Dzięki prostemu cięciu bluza nabiera nowoczesnego charakteru. Świetnie nada się na grupowy wyjazd w góry czy na Mazury. To także doskonały wybór jako prezent na chłodniejsze dni. Do tego zaprojektuj spersonalizowany kubek na herbatę czy kawę i stwórz trafiony komplet.

 • 280 g/m²,
 • 80% bawełna czesankowa, 20% poliester,
 • Kołnierzyk typu cadet,
 • Wpuszczane kieszenie,
 • Metalowy zamek YKK Antique Silver,
 • Szersze obszycia i mankiety,
 • Zakryte szwy na ramionach, mankietach i obszyciu

Rozmiarówka

XS
S
M
L
XL
XXL
3XL 4XL
A 65.5 68 70.5 73 75.5 78 80.5 83
B 98 104 110 116 122
128 134 140

Możesz porównać nasze rozmiary z produktem, który już posiadasz.

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

wymiary koszulek

O produkcie

Bluza męska na zamek

Uwaga! Rozmiar 3, 4, 5 XL oraz XS posiada słabą dostępność w naszej hurtowni. Przed zakupem napisz do nas z zapytaniem uwzględniając konkretny kolor produktu.
Proszę pamiętać o tym, że maksymalne pole zadruku to 35,5x40,5 cm. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanych przez nas bluzach.

Drukujemy na bluzach firmy   RUSSELL.

Właściwości naszych bluz:

 • 280 g/m²
 • 80% bawełna czesana, 20% poliester
 • Kołnierzyk typu cadet
 • Zakryte szwy na ramionach, mankietach i obszyciu
 • Metalowy zamek YKK (w kolorze Antique Silver)


Zaprojektuj bluzę w T-druk- informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych poduszek, niżej rozmiarów – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznej bluzie uwzględniony jest obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek, który umieszczasz na swojej bluzie jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje techniczne - nadruk

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Bluza ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywna i może posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Wykonanie nadruku na bluzie kolorowej wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych, białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.
Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - zadruk

Należy pamiętać, że maksymalny obszar zadruku wynosi 35,5x40,5 cm.
W efekcie, jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi bluzy, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Bluzę z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C na lewej stronie.


Informacje techniczne - twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itd. każdy plik, przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku. Przez to ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.


Jeśli realizujesz nadruk na bluzie białej lub czarnej, a twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze bluzy, to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych, darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.