.

Xiaomi

Wyświetlono: 1 do 15 z 24 (2 stron)

Skorzystaj z naszego sklepu

Szukasz idealnego prezentu? Zaskocz ciekawym pomysłem, fajną grafiką i zaprojektuj etui na telefon z własnym nadrukiem na zamówienie już od jednej sztuki. A może potrzebujesz case na swój telefon? Stwórz własne etui i umieść na nim co tylko chcesz! Przygotuj etui razem z T-Drukiem.

Stwórz etui na telefon Xiaomi z własnym nadrukiem

Chroń swój telefon nie tylko zabezpieczając system przed utratą czy wyciekiem danych, ale również zadbaj o ochronę przed uszkodzeniami zewnętrznymi takimi jak zarysowania, pęknięcia. Obecnie telefony posiadają parametry podobne, albo nawet lepsze niż te umieszczone w komputerach czy laptopach. To one najczęściej służą nam w kwestii dostarczenia informacji o wydarzeniach na świecie, skontaktowania się z kimś bliskim a nawet znalezienia ciekawego pomysłu na obiad. Warto zadbać o sprawność i wygląd telefonu. Etui na telefon Xiaomi z własnym nadrukiem to dobry sposób na zadbanie i wyróżnienie swojego telefonu.

Case na telefon Xiaomi z nadrukiem na zamówienie

Nasz specjalnie przygotowany kreator w łatwy i szybki sposób pomoże zaprojektować Ci Twój wymarzony case na telefon Xiaomi. Po kilku chwilach będziesz miał przed sobą wizualizację etui na Xiaomi na zamówienie. Po pierwsze wybierz etui zgodne z modelem telefonu, na który chcesz przygotować swój własny nadruk. Po przejściu do kreatora w bocznym panelu znajdziesz przyciski, dzięki którym możesz rozpocząć pracę nad swoim projektem. W sekcji obrazy możesz załadować własną grafikę, która zostanie nadrukowana na Twój case na telefon na zamówienie lub skorzystać z umieszczonej tam bazy obrazów. Skorzystaj z naszych szablonów, clipartów, kształtów do przygotowania wymarzonego i wyjątkowego etui na telefon z nadrukiem na zamówienie. Znajdziesz tam również narzędzie do wstawienia i edycji tekstu, który możesz umieścić na swoim etui na zamówienie. Po umieszczeniu wybranego przez siebie elementu na produkcie masz możliwość jego edycji (w górnym panelu kreatora znajdziesz odpowiednie narzędzia). Pamiętaj, aby umieszczone przez Ciebie elementy znajdowały się w polu zadruku. Elementy umieszczone poza polem zostaną automatycznie ucięte. Nadruk możemy wykonać maksymalnie na całym obszarze tylnego panela etui na telefon.
Nasz kreator zapisuję Twoją grafikę w oryginalnym rozmiarze na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc widokiem grafiki widocznej na podglądzie. Grafika jest automatycznie kompresowana by przyspieszyć pracę kreatora T-Druk.

Zainspiruj się - sprawdź nasze realizacje

Brakuje Ci pomysłu? Szukasz inspiracji? Skorzystaj z gotowych motywów lub odwiedź galerię naszych dotychczasowych realizacji. Na pewno znajdziesz tam wiele inspiracji dla Twoich projektów. Prosimy pamiętać, że wzór wykraczający poza pole nadruku zostanie automatycznie ucięty podczas nanoszenia nadruku.

Zaskocz swoje otoczenie, znajomych, najbliższych i podaruj im etui na telefon z własnym nadrukiem na zamówienie. Masz do nas jakieś pytania? Potrzebujesz więcej informacji na temat technologii nadruku, produktu? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci niezbędnych informacji. Masz problem z przygotowaniem swojego projektu na etui na telefon na zamówienie? Napisz do nas! Za dodatkową opłatą otrzymasz pomoc lub gotowy projekt prosto od naszego grafika!

Nasze realizacje