.

Prezent na Mikołajki

Prezent na Mikołajki

Niebawem Mikołajki! Na tę okazję warto pomyśleć o wyjątkowym prezencie dla Twojej pociechy. Doskonałym pomysłem będą gadżety z własnym nadrukiem. Możesz zaprojektować koszulkę czy też kubek dla Twojego dziecka, z jego ulubionym bohaterem. Na chłodniejsze dni możesz podarować swojemu dziecku również bluzę z własnym nadrukiem. Ogranicza Cię jedynie twoja wyobraźnia.
Oprócz ulubionych postaci twojego dziecka na koszulkach możesz umieścić przeróżne motywy świąteczne. Dodatkowo na wszelkie świąteczne zakupy doskonale sprawdzą się torby z własnym nadrukiem. Nie musisz ograniczać się do toreb w kolorze naturalnym – postaw na świąteczne barwy takie jak czerwień bądź zieleń. Torbę z własnym nadrukiem możesz również podarować bliskiej ci osobie.


Pierwszy śnieg już za nami. W chłodne dni znacznie częściej delektujemy się ciepłymi napojami. Zaprojektuj kubek z własnym nadrukiem i podaruj go bliskiemu, aby umilić mu zimowe wieczory z gorącą kawą bądź czekoladą. Możesz również stworzyć spersonalizowane kubki dla Ciebie i twojej drugiej połowy, aby wspólnie cieszyć się porankami przy kawie.