.
 • Body dziecięce na krótki rękaw

Body dziecięce na krótki rękaw


kolory

Dane techniczne

Body z krótkim rękawem

Body dla malucha w połączeniu z Twoim własnym projektem idealnie sprawdzą się na prezent z okazji narodzin, chrzcin czy urodzin.

 • 200 g/m²,
 • 100% bawełna ring-spun oraz czesana ("Heather Grey Melange": 85% bawełna, 15% wiskoza),
 • Body w stylu amerykańskim,
 • Zapięcie w kroku na trzy zatrzaski,
 • Ściągacze u dołu rękawów,
 • Certyfikaty: ORGANIC CONTENT STANDARD 100 (OCS 100), OEKO-TEX STANDARD 100, OCS blended

Rozmiarówka

0-3
3-6
6-12
12-18
A 53/60 cm 60/66 cm 66/76 cm 76/86 cm

Możesz porównać nasze rozmiary z produktem, który już posiadasz.

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

wymiary koszulek

O produkcie

Body dziecięce na krótki rękaw


Proszę pamiętać o tym, że maksymalna wielkość nadruku to 16cm x 20cm. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanych przez nas body.

Drukujemy na body firmy BabyBugz.

Właściwości naszych body:

 • 200 g/m²
 • 100% bawełna ring-spun oraz czesana ("Heather Grey Melange": 85% bawełna, 15% wiskoza)
 • Body w stylu amerykańskim
 • Zapięcie w kroku na trzy zatrzaski
 • Ściągacze u dołu rękawów


ZAPROJEKTUJ BODY W T-DRUK - INFORMACJE PODSTAWOWE

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych body, niżej rozmiarów – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznym body jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek, który umieszczasz na swoim body jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.

INFORMACJE TECHNICZNE - NADRUK

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Body ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywne i może posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Wykonanie nadruku na body kolorowym wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.

INFORMACJE PODSTAWOWE - CZAS REALIZACJI, FAKTURA

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.
Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


INFORMACJE TECHNICZNE - ZADRUK

Należy pamiętać że maksymalny obszar zadruku wynosi 16cm x 20cm.
W efekcie jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi body, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Koszulkę z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C na lewej stronie.

INFORMACJE TECHNICZNE - TWÓJ PLIK

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG,PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać twoim wymaganiom.

Jeśli realizujesz nadruk na body białym lub czarnym, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze body, to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.