.
 • Śliniak

Śliniak


kolory

Dane techniczne

Śliniak

Śliniak to obowiązkowy kompan przy popsiłku Twojego malucha. Umieść na nim co tylko chcesz i spraw radość swojemu dziecku.

 • 180 g/m²,
 • 100% bawełna,
 • Wymiary: 22cm x 32cm,
 • Kolorowe obszycie ślimaka,
 • Dwuwarstwowy,
 • Zapięcie na rzep,

Rozmiarówka

ONE SIZE (JEDEN ROZMIAR)

Możesz porównać nasze rozmiary z produktem, który już posiadasz.

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

O produkcie

Śliniak

Prosimy pamiętać, że maksymalne pole zadruku śliniaka wynosi 16cm x 20cm. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanych przez nas koszulkach.

Drukujemy na śliniakach firmy   SOL'S.

Właściwości naszych śliniaków:

 • 180g/m2
 • 100% bawełna
 • Wymiary: 22cm x 32cm
 • Kolorowe obszycie śliniaka
 • Dwuwarstwowy
 • Zapięcie na rzep

  ZAPROJEKTUJ ŚLINIAK W T-DRUK - INFORMACJE PODSTAWOWE

  Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów obszyć naszych śliniaków – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznym śliniaku jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek który umieszczasz na swojej koszulce jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.

  INFORMACJE TECHNICZNE - NADRUK

  Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Śliniak ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywny i może posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.

  INFORMACJE PODSTAWOWE - CZAS REALIZACJI, FAKTURA

  Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.

  Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 4 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
  Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy finalizowaniu zamówienia w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.

  INFORMACJE TECHNICZNE - ZADRUK

  Należy pamiętać, że maksymalny obszar zadruku wynosi 16cm x 20cm. W efekcie, jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi śliniaka, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Śliniak z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C.

  INFORMACJE TECHNICZNE - TWÓJ PLIK

  Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG,PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby, śliniaki, body itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać twoim wymaganiom.