.
 • Koszulka męska V-neck

Koszulka męska V-neck


kolory

Dane techniczne

Koszulka V-Neck

Przewiewna i wygodna w noszeniu. Uniwersalny i nowoczesny krój sprawia, że koszulka z Twoją spersonalizowaną grafiką idealnie dopasuje się do każdej stylizacji.

 • 140 g/m²,
 • 100% bawełna czesana ring-spun (organiczna),
 • Single Jersey,
 • Cienki kołnierz ściągaczowy V-neck,
 • Boczne szwy,
 • Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia,
 • Podwójne przeszycia na rękawach i u dołu koszulki,

Rozmiarówka

XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
A -- 70 72 74 76 78 80
B -- 47 50 53 56
59 61

Możesz porównać nasze rozmiary z produktem, który już posiadasz.

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

wymiary koszulek

O produkcie

Koszulka męska V-neck

Uwaga! Rozmiar 3, 4, 5 XL oraz XS posiada słabą dostępność w naszej hurtowni. Przed zakupem napisz do nas z zapytaniem uwzględniając konkretny kolor produktu.
Proszę pamiętać o tym, że maksymalne pole zadruku to 35,5x40,5 cm. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanych przez nas koszulkach.

Drukujemy na koszulkach firmy   B&C.

Właściwości naszych koszulek:

 • 140 g/m²
 • 100% bawełna czesana ring-spun (organiczna)
 • Single Jersey
 • Cienki kołnierzyk ściągaczowy V-neck
 • Boczne szwy


Zaprojektuj koszulkę w T-druk - informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych poduszek, niżej rozmiarów – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznej koszulce jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek który umieszczasz na swojej koszulce jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje techniczne - nadruk

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Koszulka ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywna i może posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Wykonanie nadruku na koszulce kolorowej wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.
Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni robocze.
Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - zadruk

Należy pamiętać że maksymalny obszar zadruku wynosi 35,5x40,5 cm.
W efekcie jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi koszulki, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Koszulkę z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C na lewej stronie.


Informacje techniczne - twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać twoim wymaganiom.


Jeśli realizujesz nadruk na koszulce białej lub czarnej, a twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze koszulki to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp- jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.