.
 • Kubek kolorowe wnętrze

Kubek kolorowe wnętrze


kolory

Dane techniczne

Kubek kolorowe wnętrze

Kubek z własnym nadrukiem to idealny prezent na każdą okazję. Doskonały na gorący lub zimny napój. Według Twojego wzoru - podaruj komuś radość.

 • Pojemność: 330 ml,
 • Średnica: 8,2 cm,
 • Wysokość: 9,5 cm,
 • Kolor zewnętrzny i kolor ucha: Biały,
 • Kolor wewnątrz: Do wyboru.
wymiary kubek

O produkcie

Kubek kolorowe wnętrze

Charakterystyka naszych kubków:

 • Pojemność: 330 ml
 • Średnica: 8,2 cm
 • Wysokość: 9,5 cm
 • Kolor zewnętrzny i kolor ucha: Biały
 • Kolor wewnątrz: Do wyboru


Informacje podstawowe - projektowanie

Po przejściu do kreatora, pod widokiem kubka znajdują się 4 przyciski. Pozwolą Ci one zmienić sposób projektowania. Klikając w przycisk OBWÓD będziesz miał możliwość nadruku wokół całego obwodu, klikając przycisk BOKI będziesz miał możliwość nadruku trzech niezależnych nadruków – z lewej strony kubka, po środku i z prawej strony.
Z lewej strony kreatora dostępne są narzędzia do stworzenia własnego projektu. Możesz skorzystać z szablonów przygotowanych przez nas lub tworzyć własne za pomocą przycisków cliparty, teksty, kształty. Jeżeli posiadasz własną grafikę, możesz załadować ją w sekcji obrazy lub skorzystać z naszych zasobów.
Po kliknięciu w konkretny element umieszczony na kubku, masz możliwość jego modyfikacji. Możesz podejrzeć wszystkie elementy w sekcji warstwy.
Na kubku widocznym w kreatorze zaznaczony jest obszar zadruku. Grafiki bądź projekty umieszczone poza tym obszarem zostaną automatycznie ucięte w trakcie realizacji zamówienia.
Obrazek, który umieszczasz na swoim kubku jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.

Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na kubki z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.

Informacje techniczne - Twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać twoim wymaganiom.


Jeśli realizujesz nadruk na kubku, a twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze kubka, zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.