.
  • Podkładka pod kubek - 4 sztuki

Podkładka pod kubek - 4 sztuki


kolory

Dane techniczne

Podkładka pod kubek - 4 sztuki

Nadaj charakter swojemu wnętrzu. Przenieś wspomnienia z podróży, wakacji, ważnych wydarzeń, umieść je na swoim fotoobrazie i zachowaj je na lata.

  • Wymiary: ~10x10 cm,
  • Grubość: ~3 mm,
  • Materiał: lakierowana tektura/korek,
  • Technologia druku: termotransfer

Wymiary

~10 x 10 cm

O produkcie

Podkładka pod kubek - 4 sztuki

Nadrukowujemy na podkładkach firmy  BestSub®

Właściwości naszych podkładek:

  • Wymiary: ~ 10x10 cm,
  • Grubość: ~ 3 mm,
  • Materiał: lakierowana tektura/korek.


Informacje podstawowe - kreator

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się pasek z narzędziami do tworzenia projektu. Możesz tam załadować gotową grafikę oraz ją edytować – nałożyć tekst lub skorzystać z naszych szablonów. Na widocznej makiecie podkładki pod kubek z nadrukiem na zamówienie został uwzględniony obszar zadruku – grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek, który umieszczasz na swojej podkładce pod kubek jest automatycznie kompresowany, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na podkładki pod kubek z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - Twój plik

Obrazek, który umieszczasz na swoich podkładkach pod kubek na zamówienie jest automatycznie kompresowany, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Potrzebujesz pomocy z projektem/plikiem? Napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.