.
 • Czapka bejsbolówka

Czapka bejsbolówka


kolory

Dane techniczne

Czapka bejsbolówka

Czapka bejsbolówka z własnym nadrukiem to idealna ochrona przed słońcem na wycieczce, na plaży, na spacerze, na codzień. Doskonale sprawdzi sie też na promocję czy integrację firmy.

 • 100% bawełna drill,
 • 5-panelowa,
 • Wywietrzniki,
 • Przedni panel bez szwu,
 • Regulowane zapięcie Rip-Strip TM,
 • Jeden rozmiar.

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 40°C

wymiary czapka

O produkcie

Czapka bejsbolówka

Proszę pamiętać o tym, że maksymalne pole zadruku to 10 cm x 14 cm. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanych przez nas czapkach.

Jeżeli Twoja grafika posiada wielokolorowe, drobne elementy zostaną one wykonane jako kształt zamknięty z tłem w kolorze wybranego przez Ciebie produktu.

Drukujemy na czapkach bejsbolówkach firmy Beechfield

Właściwości naszych czapek:

 • 100% bawełna drill,
 • 5-panelowa,
 • Przedni panel bez szwu,
 • Zapięcie regulowane na rzep Rip-StripTM,
 • Wywietrzniki,
 • Jeden rozmiar (One Size).

Zaprojektuj czapkę bejsbolówkę w T-druk- informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych czapek bejsbolówek z nadrukiem – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznej czapce bejsbolówce jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek, który umieszczasz na swojej czapce bejsbolówce z własnym nadrukiem na zamówienie jest automatycznie kompresowany tak, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.

Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na czapki bejsbolówki z nadrukiem opłacone z góry.
Czapka bejsbolówka z nadrukiem zazwyczaj zostaje przygotowana w firmie T-druk oraz przekazana kurierowi w trakcie trwania procesu realizacji trwającego od 1 do 3 dni roboczych. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz swój NIP.


Informacje techniczne - zadruk

Należy pamiętać że maksymalna wielkość nadruku na czapce bejsbolówce wynosi 10 cm x 14 cm.
W efekcie, jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi czapki bejsbolówki, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Czapkę z wykonanym nadrukiem należy prać w temperaturze do 40°C.


Informacje techniczne - twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, czapki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać, że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.
Jeśli realizujesz nadruk na czapce białej lub czarnej, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze czapki, to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu. Jeżeli Twoja grafika posiada wielokolorowe, drobne elementy zostaną one wykonane jako kształt zamknięty z tłem w kolorze wybranego przez Ciebie produktu.