.
 • Czapka Slouch

Czapka Slouch


kolory

Dane techniczne

Jeżeli Twoja grafika posiada wielokolorowe, drobne elementy zostaną one wykonane jako kształt zamknięty z tłem w kolorze wybranego przez Ciebie produktu

Czapka typu Slouch

Czapka z Twoim nadrukiem idealnie sprawdzi się na chłodniejsze dni.

 • 95% bawełna, 5% elastan,
 • Wysoka gęstość bawełny,
 • Styl slouch,
 • Podwójna dzianina,
 • Długość: 28cm.

Rozmiarówka

Jeden rozmiar (One Size)

Możesz porównać nasze rozmiary z produktem, który już posiadasz.

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

*Odwróć ubranie na lewą stronę.

wymiary czapek

O produkcie

Czapka Slouch

Proszę pamiętać o tym, że maksymalne pole zadruku to 10cm x 14cm. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanych przez nas czapkach.

Drukujemy na czapkach firmy Beechfield

Właściwości naszych czapek:

 • 95% bawełna, 5% elastan,
 • Wysoka gęstość bawełny,
 • Styl slouch,
 • Podwójna dzianina,
 • Długość: 28 cm.

Zaprojektuj czapkę Slouch w T-druk- informacje podstawowe

Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych czapek – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznej czapce jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek, który umieszczasz na swojej czapce jest automatycznie kompresowany tak, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Informacje techniczne - nadruk

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Czapka ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywna i może posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Wykonanie nadruku na czapce kolorowej wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych, białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.
Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz swój NIP.


Informacje techniczne - zadruk

Należy pamiętać że maksymalna wielkość nadruku wynosi 10cm x 14cm.
W efekcie, jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi czapki, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Czapkę z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C na lewej stronie.


Informacje techniczne - twój plik

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, czapki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać, że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.
Jeśli realizujesz nadruk na czapce białej lub czarnej, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze czapki, to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.